Wpis z mikrobloga

@Worior niecierpliwy jesteś. Też planuje zamówić. Poczekam na decyzję abc data na ceny w pl i wtedy podejmę decyzję, kto otrzyma moje pieniądze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A czemu wybrałeś mniejsza pamięć? Nie wydaje Ci się, że to za mało? Sam Android zajmuje ponad 20 GB. Zostaję więc z ok 40gb na dane. Jak dla mnie to cienko.
nigdy nie zapelnilem nawet 20gb


@Worior: multimedia zajmuja coraz wiecej, aplikacje również, sam zmieniłem Mi5 3/64 na P20 4/64 i widzę jednak różnicę.. szybciej zapycha się a też sporo miejsca miałem w poprzednim telefonie.
@Worior: tez sie ucieszylem na te przedsprzedaz na wloskim i hiszpanskim Amazonie, ale sa dostepne same najnizsze wersje, i to czarne xD No raczej nie.

@ehisedi: zgadzam sie, pare lat temu 64GB spokojnie wystarczylo, ale przy dzisiejszych rozmiarach zdjec i aplikacji to srednia opcja.
@kontra:
256 jest tylko w wersji battle edition (niedostępnej w EU). U nas pewnie wyjdzie wersja PRO lub Transparent Edition za 3-4 miesiące. Tak to wyglądało z Mi8

W zestawie jest ładowarka standardowa (bez szybkiego ładowania). Chwalą się krótkim czasem ładowania, ale taką ładowarkę (ewentualnie też tackę do bez przewodowego) trzeba dokupić.

Liczę się z tym kosztem. To samo z kupnem etui i folii lub szkła hartowanego. Trzeba zadbać o nową
@Worior daj znać, co znaczy italian version. ;-)

Gadałem z ludźmi z mi-centre. Sami nie wiedzą, kiedy mi9 będzie dostępne w PL. Zakładają nawet 1,5 miesiąca. Dość cienko.
@ehisedi myślę że to zwykły global? Myślisz że może to być coś innego? Skoro mówią że to oficjalna europejska dystrybucja więc myślę że to global
@Worior nie wiem, ale Italian version nie brzmi najlepiej.
Może wtyczki są tam inne i instrukcja jest po włosku a reszta global? Wtedy będzie git.
Czekam na Twoje info, bo u nas nie opłaca się zamawiać. ;-)
@Worior
@kontra
Podobną dyskusję znalazłem na reddicie. Tam dyskusja dotyczyła niemieckiej wersji Samsunga ( oczywiście na Amazonie)
Przyjmując, że obie firmy mają podobno politykę, zakładam, że jest to zwykły global. Ewentualnie gwarancja będzie respektowana tylko w kraju, w którym kupiło się telefon. Warunki Amazona na to wskazują.