Wpis z mikrobloga

Operacja wkracza w decydującą fazę. Dzisiaj doszło do ustawki na seksy, może ten screen to jeszcze nie jest coś poważnego, ale spróbuje jakoś go podkręcić żeby napisal wprost, że chodzi o mistyczne segzy. W planach jeszcze do czwartku mam do zdobycia zdjęcie benka (tak jak mi to wielu na tagu sugerowało) i teraz UWAGA! Dla tych co mieszkają w Poznaniu bądź okolicach, i chcieliby zobaczyć Oskarka to będzie taka szansa, ponieważ mam zamiar się z nim ustawić pod jakąś galerią, jeśli ktoś byłby chętny to na czasie podam szczegóły. Wiele pytań w komentarach się powtarza, więc wyjasnijmy:
1. Nie chodzi o tego Oskarka z wykopu fana Ralu i Legii.
2. "Oskarek" to określenie na bananowych chłopców, gość wcale nie ma tak na imię.
3.Tak, on jest z Poznania

Chcesz być na bieżąco to śledź #operacjabanan
Wołam: @tristsram @nordsjelland @4500 @Panjanpan
@Cybek-Marian @miwex @sanchopancho @mateosi @buczubuczu @Heady1991 @Trashq
@Mandarlin @Thexil @Szkocik @grondir @dr3vil @TfarukBartus @pijekubusplay @johnnyMetalowy @darkelf @Jankez @filip-kil @theexitest @stormborn @Q_Strudzi @Napletes @Maestro_PM @LukasDiesel @miki_mik @Poolaq @tt_600 @Pieczyw @paperipapo @Sok_ananasowy @Biedaczek_Cebulaczek @Bielecki @kazik34 @ReaperPLL @neseberka @Charlotte97 @sonicyouth @kaczeg @ursaminior @a7xksi @Foton_z_depresja
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@?
K.....r - Operacja wkracza w decydującą fazę. Dzisiaj doszło do ustawki na seksy, moż...

źródło: comment_u5UaBmatvOsLucCCKvYwMBObxOYPbFIJ.jpg

Pobierz
  • 90