Wpis z mikrobloga

@SnowFox: serio na wejściówce też może być się wywalonym? xD
I nigdzie nie napisałam, że się nie uczę, tylko że się cykam. I języków jest taka sprawa, że można umieć a i tak się jebniesz w odmianie, także ten. Poza tym, jeżeli to jest gramatyka to tu wiedza na kolosach powinna być sprawdzana, na zajęciach powinniśmy się uczyć xD
@ocean_nasienia: serio?" nie ma jakiegoś w regulaminie studiów zapisu?"
@IHateMyself:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Ayamee: Twoje pytanie powinne być skierowane do wyższych roczników z tego samego kierunku, a nie do śmieszków z neta, to jest zbyt indywidualny przypadek. Może wystarczy w miarę składnie odpowiadać, a może całość ma być perfekcyjna. Skoro się uczysz to umiesz, tylko stresujesz się, jak prowadzący widzi, że ogarniasz i będzie w porządku to pomoże Ci wyciągnąć odpowiedź.
@Ayamee Tak, mam prowadzącego co jak się nie zda wejsciowki u niego to ma się nieobecność nie do usprawiedliwienia, a można 2 razy nie być czy 3. Ale to nie zmienia faktu, że typek jest spoko jak się uczysz i starasz, to podgorke nie robi.
@SnowFox: roczników starszych już pytałam, jednakże w tym roku ten rocznik jest przeklęty, więc boję się że naprawdę kogoś wyrzuci xD
Znaczy myślałam, ze jest jakiś zapis w regulaminie takim ogólnym na uniwersytetach ale no eh, trudno.
Ja się chcę uczyć i umieć ale jak nie mam możliwości zapytania bo "powinnam to umieć" to mija mi się z celem odrobinę. Nie mówię o to, co miałam się nauczyć ale ogólnie -
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ayamee: Zdarzają się i tacy prowadzący, czasem trzeba po prostu to przetrwać. Możesz potem w ankiecie go obsmarować, ale to za wiele nie pomoże :/ Zostaje jeszcze trucie mu dupy, aż nie pęknie xD
@Ayamee Nie uważam tego za coś złego :D
Facet jest spoko i chce nas czegoś nauczyć, w sumie na jego zajęciach stresu nie ma nawet. Ale moj rocznik mu nie podpadł i nas lubi. Słyszałem że pierwszaki jakieś skargę do dziekana złożyli bo ich "męczył", to się wkurzył i serio zaczął od nich wymagać wiedzy xd więc uważajcie że skargami xddd
@Ayamee Oczywiście, że można. To to samo co wejściówka tylko ustna. Uwalenie wejściówki = wyjazd z zajęć = niezaliczenie ćwiczenia. Dwa razy taka akcja i przedmiot uwalony.
ej, czy prowadzący może wywalić studenta z zajęć jak nie umie? xD

albo, idk, się zająknie przy odpowiadaniu


@Ayamee: pewnie, że może to zrobić ale liczy się fakt co Ty z tym zrobisz, czy będziesz jak kolejny gównostudent bez własnego zdania i skulisz ogon żeby dalej być #!$%@?ą czy się postawisz i powiesz, że co najwyżej to może zamknąć papę i dalej prowadzić zajęcia bo taka jej praca i nie ma
@Ayamee: Jak najbardziej może wywalić. Sam miałem takiego prowadzącego, wejściówka pisemna na start każdych zajęć, jak się nie zdało to wylot.

@StaraSzopa: I co ma takie postawienie się dać temu studentowi? Ma się unieść honorem tylko po to żeby mieć przesrane na zajęciach i pod górkę cały semestr? Co jak co ale studia przede wszystkim uczą kombinowania i tego jak się przez nie prześlizgnąć i wbrew pozorom to przydatna wiedza