Wpis z mikrobloga

Mnie rozwalało w szkole zawsze pytanie "od myślników czy w punktach?" Jakby to miało jakieś znaczenie xd


@sgnp_20: ma ogromne znaczenie bo ukazuje bezsens tutejszej edukacji. Dzieciaki się tresuje a nie uczy, mają wykonywać bezsensowne i zbędne polecenia. Tak żeby jak dorosną być gotowymi do pracy za najniższą krajową i nie zadawać zbyt wielu pytań. Wszelkie przejawy kreatywności próbuje się zdusić w zarodku i zmusić do wiecznego trafiania w klucz albo
  • Odpowiedz
@resorak: Ok, ale to tylko pokazuje patologiczne podejście niektórych nauczycieli. Notatki to powinieneś robić sam dla siebie, a nie że taki #!$%@? geniusz jeden z drugim po pedagogice, jakieś 30 minut zrobi sobie na #!$%@? dyktowanko, by się nie narobić. A spróbuj tylko nie przelewać do zeszytu tego co on wczoraj w necie wygrzebał na Wikipedii i właśnie dyktuje, to już się #!$%@? i przy całej klasie sarkastycznie zapyta, czy ty
  • Odpowiedz
@szczepdaniel: mi się zdarza tęsknić za szkołą tylko dlatego, że mając na nią #!$%@? miałem poziom wolności który już nigdy nie przytrafił mi się w życiu. wstawałem rano, szedłem na przystanek a potem stwierdzałem że mi się nie chce, szedłem po dwa browary i spędzałem najbliższych parę godzin grając z przyjacielem w tekken albo diablo. teraz nie mogę tak zrobić, tzn mogę ale nie będę miał potem gdzie spać ani co
  • Odpowiedz
Z tymi punktami i myślnikami to przesadzacie, pamiętam z każdej szkoły, że raczej nauczyciele mieli #!$%@? czy będzie tak czy tak, a to uczniom zależało. Dlaczego? Ano dlatego, że notatki są dużo czytelniejsze i łatwiej jest przeglądać i się uczyć z czegoś takiego:

I. Fauna - królestwo zwierząt:
1. Typ - gąbki:
a. gromada - Gąbki
b. gromada - Gąbki słodkowodne
2. Typ - pierścienice:
a. gromada - wieloszczety
b. gromada -
  • Odpowiedz