Wpis z mikrobloga

W Tłusty Czwartek musi być grubo


Czyli przejechać 304km, żeby sprawdzić czy na Ukrainie też mają pączki. Mają. Ale przez granicę się nie przebijałem, bo czasu na to nie było na stanie w kolejkach, a i bez tego bylem raptem pół godziny przed pociągiem z Przemyśla z powrotem do Krakowa.

Start rano o 7, już całkiem znośna temperatura, mimo zapowiadanego wiatru było praktycznie cicho. Cała trasa do Pilzna przy coraz piękniejszej pogodzie i temperaturze. Tam też zaczęło wiać naprawdę potężnie, a gdy z chłopakami z Rzeszowa spotkałem się w Sędziszowie Małopolskim, to już chciało łeb urwać. Na szczęście dla nas albo wiało w plecy, albo boczny, więc nie było na co narzekać. Od razu za Rzeszowem zaczynają się pierwsze pagórki, więc to co tygryski lubią najbardziej i na św. Rocha rozstaję się z chłopakami po jakichś 40km wspólnej jazdy.

Teraz już standardowo jak to na Podkarpaciu jazda z gatunku góra-dół. W Przemyślu okazuje się, że mam jakieś 260km i 2h do pociągu, więc wiem, że zdążę dokręcić do 300km jadąc na przejście graniczne w Medyce. Pogadałem sobie z panem celnikiem, bo wybieramy się z #rowerowykrakow w lecie rowerami do Lwowa. Wszystko po staremu - rowery nadal razem z pieszymi przez bramkę dla niepełnosprawnych.

Na dworcu był pierwszy raz czas coś zjeść (mój standardowy makaron), bo tak to cały dzień tylko kilkanaście cukierków, a nie chciałem się zatrzymywać, bo nie byłem pewien czy zdążę na pociąg. 3h jazdy w PKP, kilka km do domu i można się cieszyć, że luty, a już druga trzysetka wpadła. Zobaczymy co w tym roku uda się wykręcić na #rower.

Równik chyba trochę umarł śmiercią naturalną, bo brak jest klasyfikacji, brak skryptu i zapał mniejszy u ludzi, a i na Wykop coraz mniej ciągnie...

Strava

#metaxynarowerze #100km #200km #300km (nr 2)
Pobierz metaxy - > W Tłusty Czwartek musi być grubo

Czyli przejechać 304km, żeby sprawdzić...
źródło: comment_33cwkbyyhLJYb6geYZVFXsvBVXc0Re5h.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metaxy: ja się przyznam, biegam i jeżdżę ale nie dodaję. Jak wychodzę to zawsze na spontan i na tel max 20% baterii więc nawet nie rejestruję trasy jak nie robię niczego nowego. Ale śledzę Twoje dokonania i kibicuję plusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)