Wpis z mikrobloga

Wymieniłem kartę, a Assassins Creed: Origins nadal działa jak gówno.
i5 3570k 3.4Ghz
rx 590 8gb
Kingston 2x4gb DDR3
Jakieś pomysły co jeszcze mam zrobić by nie wywalać tego PC na śmietnik? Procesor kręcić? Ram wymienić na 16gb?
Ta gra jest tak źle zoptymalizowana czy z tym PC jest jakiś problem. Wymagania spełniam i to zalecane (oprocz procesora)
Tutaj wynik testu z gry, ustawienia Wysokie.
#gry #assassinscreed #pcmasterrace
purrfect - Wymieniłem kartę, a Assassins Creed: Origins nadal działa jak gówno.
i5 3...

źródło: comment_OJLCkFl2PV18BzXwocKsVPt39wBG8sOs.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@purrfect: 4 rdzenie to za mało by utrzymać 60FPS w miastach, zresztą nie tylko w tej grze jest problem z takim procesorem. Resident Evil 2, Battlefield V, Hitman 2 w każdej z nich mój i5 6500 już nie dawał rady. A z tego co patrze po benchmarkach nawet jakbym miał podkręconego i5 7600K to za dużo by to nie zmieniło, 4rdzenie/4wątki jest problematyczne już bo nadal grać się dać ale trzeba
  • Odpowiedz
@trolljaskiniowy: @Resuscytacja: na razie mam procesor na 4.0Ghz podkręcony, jutro postaram się jeszcze dokręcić.
Sterowniki przeinstalowane nowe.
Efekt? W tym benchmarku w grze średnio 38fps na średnich + wyłączone chmury. A w samej grze można jakoś sensownie pograć tylko jak ustawię ograniczenie fpsów do 30, bo inaczej to rwie gówno.
Chyba już zostaje tylko format, reinstalka windowsa. Ewentualnie zainstalowanie na SSD, ale tak jak mówiłem chciałem żeby ten PC pochodził
  • Odpowiedz
@purrfect: Szczerze to z tego screena nawet jakbym chciał nie jestem w stanie ci pomóc. Ogarnij RivaTuner, zrób screena ze zużyciem CPU, GPU, RAM, temperaturami podzespołów i może coś uda się w tym zobaczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@purrfect: już mówiłem. Miałem rwanie i kiepski fps, przeinstalowałem windę i nic. Dopiero na w10 ltsb 2016 się skończyło. Wg mnie warto spróbować. Jak masz jakiś dysk wolny na próbę, w godzinkę się wyrobisz.
  • Odpowiedz
@purrfect: z czym do czego patrz mój spek :

Intel Core i9-9900K 5,5 ghz
ram 64 GB ddr4 3000mhz g skille
gtx 1080 ti asus
zasilacz #!$%@? 1000w corsaira (wiem że overkill)
dysk ssd na m2 a drugi ssd na sata siedzi po 500gb każdy + 4tb tależyk

kuhwa mordo z czym do czego
  • Odpowiedz