Wpis z mikrobloga

O co chodzi w zamawianiu na #xkom ze to jest jak w sredniowieczu? Zamawiam fotel, dalem ze chce placic kontem i musze czekac na jakies maile zeby zaplacic? xD Myslalem ze jak w normalnym sklepie przeklikam, przekieruje mnie do banku i elo zaplacone, a tu czekam na maile. Najpierw 1 ze przyjeli zamowienie i teraz czekam od 10min na nastepny zeby sie dowiedziec jak zaplacic xD @x-kom o co z tym chodzi? Tak bardzo lubicie utrudniac zycie czy co?
  • 19
I to kazanie sobie doplacic za dotpay xD Ja #!$%@?, kupie gdzies indziej, mail juz przyszedl ale to jest taka zenada ze szkoda slow. Konkurencja ma moj fotel w tej samej cenie, 1800zl wydam u nich
@Alien_N7: Nie, przelew bankowy to przelew bankowy. Zyjemy w czasach internetu, sklep internetowy to chyba moge oczekiwac ze dostane platnosc internetowa a nie maila z danymi do wplaty jak w latach 90 xD

I tak musze kupic u nich, bo al.to to ich drugi sklep, a na proline licza sobie za dotpay 18zl xD
W kazdym razie januszerka mocno
@x-kom zamowione u Was, ale cholera zmiencie to "przelew bankowy" na "przelew tradycyjny" bo to mylne + moze wezcie te oplate dotpay umiesccie w cenie juz, bo pierwszy raz gdziekolwiek sie spotykam z tym ze za platnosc ekspresem w sklepie trzeba dodatkowo placic, z perspektywy klienta wyglada to tragicznie
@Perlo: Staramy się by nasza komunikacja była zrozumiała, dlatego dziękujemy za sugestie. Każda opinia jest dla nas cenna :) Mamy nadzieję, że z zamówieniem wszystko się już wyjaśniło i wszystkie informacje masz już na mailu. Jeżeli miałbyś jakieś pytania to chętnie pomożemy, prosimy tylko o przesłanie na PW numeru zamówienia :)
@x-kom: Mam pytanie, czemu klamiecie ze jak zamowie przed 16 to nastepnego dnia otrzymam paczke? Jest 13:30 dnia nastepnego i otrzymalem wlasnie maila ze... nadaliscie paczke i dalej znajduje sie w Czestochowie.
@Perlo: Prosimy o przesłanie nam w wiadomości prywatnej numeru zamówienia. Sprawdzimy co było przyczyną opóźnienia i postaramy się wyjaśnić tę sytuację
@Perlo: Ogólnie nie narzekam na zwrot u nich bo bez problemu ale sam zwrot też zabawny.

Wysyłasz formularz zwrotu wraz z numerem konta a po zaakceptowaniu zwrotu musisz wysłać jeszcze raz numer konta itp. bo inaczej Ci nie oddadzą kasy.