Wpis z mikrobloga

Zrobiło się głośno o PNT a większość nie ogarnia w zasadzie o co z tym chodzi. Jeszcze syf z masą wpisów. W komentarzach trochę to opisycwałem w kilku częściach. Nazbierało się tego, więc sklejam w kupę i wrzucam osobno.

⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩W KOMENTARZACH RESZTA WPISÓW ⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩

Ogólnie to jest spółka komandytowa, każdy w niej jest udziałowcem itd. Tam nie da się zobaczyć w krs zarządu, udziałów. Nie mam pojęcia jak to wygląda formalnie. Tylko że, prawda jest taka, że to nie firma Bentyna, on jest jedynie CEO, słupem i taką twarzą tej firmy. Lata po mediach, bawi się w celebrytę i teraz zbiera baty.

Spółkę założył TOMASZ WIŚNIEWSKI - wiceprezes zarządu Pracownia Finansowa. To ogromna spółka posiadająca te elektrownie wiatrowe. Inwestująca też w nieruchomości itd. Jeszcze rok temu Wiśnia trochę się udzielał w mediach o PNT. Obecnie schował się w cień. Jak PNT zorganizowało w 2017 pierwszy meeting online z potencjalnymi inwestorami to go oglądałem na żywo. Właśnie Benzyn i ten Wiśniewski opowiadali jak to ma wyglądać. Doskonale pamiętam, taniej kupimy sprzęt, znamy się na tym, to trudne do organizacji. My jako PNT pobieramy tylko 25% urobku. Potencjalni inwestorzy na chacie zadawali pytania.przez chyba 2h to trwało.

No i tak naprawdę Benzyn jest głównie CEO i nie wiadomo czy ma jakieś znaczącu udziały w spółłce, choć we wpisach KRS go nie znalazłem w ogóle, tylko któryś wpis jest uszkodzony, odnośnik pokazuje 404 brak. Tak naprawdę to Benzyn się znał na krypto i miał się zająć organizacją od strony technicznej. Od strony prawnej to wszystko stworzył ten WIśniewski. To on założył PNT, wszystko prawnie zorganizował, każdy wałek to jego decyzja. Szczepcio jest po prostu kozłem ofiarnym i twarzą.

Wszyscy gadają o Benzynowej firmie a to zupełnie inny cwaniak zbiera cały chajs po cichu. Jako jedyny w KRS nie jest komandytorem a jego wkład kapitału wynosi 100zł ( ͡ ͜ʖ ͡)

On ma #!$%@? czy to przetrwa, czy nie. On na tym zarobił i to niewielerobiąc. #!$%@?ł marże. 25% do podziału z Benzynem z urobku. Z tego co opisują inwestorzy to ta spółka wiatrakowa PF pobierała 10% od tych kwot inwestycji. Czyli ponad 2mln zł. No i zakupo koparek przez osobną spółkę i narzucenie na nie ogromnej marży.
Policzcie sobie. Chajs inwestorów przepalony. Kupione koparki na samym szczycie i to jeszcze po zawyżonych cenach, teraz są warte grosze. WIśniewski i reszta akcjonariuszy PF zarobieni kilka mln zł po cichu, bez ryzyka, kosztów itd.

A BENZYN ZBIERA BATY I JESZCZE WYGLĄDA JAK OSZUST, CHOĆ TO NIE ON DECYDOWAŁ, ALE WSZYSCY MYŚLĄ ŻE JEST PIEPRZONYM GORDONEM GEKKO Z WALL STREET ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam zainteresowanych: @kamil-wasniewski, @Wloskisprzecior, @dr_Klotz, @gramson, @tomosano, @Simple123, @Obruni @fervi @drakii @Janusz_Rekina @megaloxantha @public_html, @dr_Klotz @ktostam112 @#!$%@? @sp3cooland @atari_XE @Dantte
#kryptowaluty #bitcoin #mining #cybertag
Pobierz
źródło: comment_eRsVAwajKffFrrAyHbVZ60WMiYPQa3z7.jpg
  • 49
Polskie STowarzyszenie Bitcoin jest w kontakcie z inwestorami i analizują tą sytuację.


@cyberpunkbtc: Lech Wilczyński jest członkiem zarządu PSB. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale na jednym ze śniadań chyba nawet wspominał, że będzie przemianowany czy coś takiego na prezesa. Czyli wychodzi na to, że Lech bada teraz firmę Bentyna czy nie jest scamem czy czegoś tu nie rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º)?
@cyberpunkbtc: O tym, że ponowna sytuacja ze wzrostem rentowności jest dużo mniej prawdopodobna niż możliwość powrotu hossy, mówiłem Bentynowi na jesieni 2018. Przywołałem dokładnie to samo zjawisko - wyłączony sprzęt istnieje, migruje w lepsze lokalizacje, jest na rynku wtórnym nabywany przez profesjonalnych graczy. Ponowne włączenie go będzie procesem ZNACZNIE szybszym niż proces pierwotnej produkcji. Bentyn potwierdził że to wie, ale nic dalej nie skomentował.
@cyberpunkbtc: Na webinarach podawane sa kłamliwe informacje o zyskach rocznych z wiatraków z 2017 r. Warunki promocyjne "zainwestuj jeszcze w grudniu, a dostaniesz zyski z całego roku" wykorzystano jako wskaźnik rentowności. Czyli jeśli zysk za cały rok 2017 wyniósł 1%, a niemal wszyscy weszli do spółki w grudniu, nabywając tym samym prawo do rocznego zysku, to Wiśnia przedstawił na webinarze, iż zyski za 2017 rok wyniosły ponad 12 procent w ujęciu