Wpis z mikrobloga

Zrobiło się głośno o PNT a większość nie ogarnia w zasadzie o co z tym chodzi. Jeszcze syf z masą wpisów. W komentarzach trochę to opisycwałem w kilku częściach. Nazbierało się tego, więc sklejam w kupę i wrzucam osobno.

⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩W KOMENTARZACH RESZTA WPISÓW ⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩

Ogólnie to jest spółka komandytowa, każdy w niej jest udziałowcem itd. Tam nie da się zobaczyć w krs zarządu, udziałów. Nie mam pojęcia jak to wygląda formalnie. Tylko że, prawda jest taka, że to nie firma Bentyna, on jest jedynie CEO, słupem i taką twarzą tej firmy. Lata po mediach, bawi się w celebrytę i teraz zbiera baty.

Spółkę założył TOMASZ WIŚNIEWSKI - wiceprezes zarządu Pracownia Finansowa. To ogromna spółka posiadająca te elektrownie wiatrowe. Inwestująca też w nieruchomości itd. Jeszcze rok temu Wiśnia trochę się udzielał w mediach o PNT. Obecnie schował się w cień. Jak PNT zorganizowało w 2017 pierwszy meeting online z potencjalnymi inwestorami to go oglądałem na żywo. Właśnie Benzyn i ten Wiśniewski opowiadali jak to ma wyglądać. Doskonale pamiętam, taniej kupimy sprzęt, znamy się na tym, to trudne do organizacji. My jako PNT pobieramy tylko 25% urobku. Potencjalni inwestorzy na chacie zadawali pytania.przez chyba 2h to trwało.

No i tak naprawdę Benzyn jest głównie CEO i nie wiadomo czy ma jakieś znaczącu udziały w spółłce, choć we wpisach KRS go nie znalazłem w ogóle, tylko któryś wpis jest uszkodzony, odnośnik pokazuje 404 brak. Tak naprawdę to Benzyn się znał na krypto i miał się zająć organizacją od strony technicznej. Od strony prawnej to wszystko stworzył ten WIśniewski. To on założył PNT, wszystko prawnie zorganizował, każdy wałek to jego decyzja. Szczepcio jest po prostu kozłem ofiarnym i twarzą.

Wszyscy gadają o Benzynowej firmie a to zupełnie inny cwaniak zbiera cały chajs po cichu. Jako jedyny w KRS nie jest komandytorem a jego wkład kapitału wynosi 100zł ( ͡ ͜ʖ ͡)

On ma #!$%@? czy to przetrwa, czy nie. On na tym zarobił i to niewielerobiąc. #!$%@?ł marże. 25% do podziału z Benzynem z urobku. Z tego co opisują inwestorzy to ta spółka wiatrakowa PF pobierała 10% od tych kwot inwestycji. Czyli ponad 2mln zł. No i zakupo koparek przez osobną spółkę i narzucenie na nie ogromnej marży.
Policzcie sobie. Chajs inwestorów przepalony. Kupione koparki na samym szczycie i to jeszcze po zawyżonych cenach, teraz są warte grosze. WIśniewski i reszta akcjonariuszy PF zarobieni kilka mln zł po cichu, bez ryzyka, kosztów itd.

A BENZYN ZBIERA BATY I JESZCZE WYGLĄDA JAK OSZUST, CHOĆ TO NIE ON DECYDOWAŁ, ALE WSZYSCY MYŚLĄ ŻE JEST PIEPRZONYM GORDONEM GEKKO Z WALL STREET ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam zainteresowanych: @kamil-wasniewski, @Wloskisprzecior, @dr_Klotz, @gramson, @tomosano, @Simple123, @Obruni @fervi @drakii @Janusz_Rekina @megaloxantha @public_html, @dr_Klotz @ktostam112 @#!$%@? @sp3cooland @atari_XE @Dantte
#kryptowaluty #bitcoin #mining #cybertag
cyberpunkbtc - Zrobiło się głośno o PNT a większość nie ogarnia w zasadzie o co z tym...

źródło: comment_eRsVAwajKffFrrAyHbVZ60WMiYPQa3z7.jpg

Pobierz
  • 49
Co najlepsze. PNT nie wypłąca wkładu inwestorom od dawna, obecnie chce przekonać spółkę żeby po pojawieniu się zysków te przeznaczyć zamiast na wypłaty wkładu inwestorów, to na zakup większej ilości koparek, bo te są teraz bardzo tanie. Problemem jest to, że musi się zgodzić 100% członków, czyli ponad 230 jednomyślnie na to.

Inwestorzy są strasznie #!$%@?, ale obecnie większość popiera zakup kolejnych koparek. Oni jeszcze liczą na przetrwanie PNT, na zarobki, poprawę
Istnieją tylko dwie opcje. Pierwsza bardziej prawdopodobna:

1. Po prostu kłamią
2. Kupili zapas koparek, które stoją wyłaczone i czekają na włączenie w razie awarii innych koparek.

Nie wiem nawet jak to skomentować. Jak można nie używać części koparek? Robi się wszystko żeby mieć moc jak największą. Im więkasza moc, tym większy dochód! To taki bezsens że mózg #!$%@?, ja już wymiękam.
cyberpunkbtc - Istnieją tylko dwie opcje. Pierwsza bardziej prawdopodobna:

1. Po p...

źródło: comment_czcWGTDyBwfTaIYM3ph6FgMJQXgZwZ2e.jpg

Pobierz
@m00n: @Sune: Marże na niektóre koparki narzucali aż 160%!!! Uwzględniając już VAT

Już w pierwszym z nich pojawiła się spora wątpliwość dotycząca wartości koparek Antminer L3+, służących do kopania m.in. Litecoina (LTC). Każda z nich została wyceniona dokładnie na 20 168,87 PLN, co nawet ponad rok temu było absurdalnie zawyżoną kwotą. Zakładając, że zostały one zakupione po wysokiej cenie ponad 1700 dolarów, przy kursie dolara na poziomie 3,68 PLN (listopad
@cyberpunkbtc Komentarze pod ostatnim filmem z płaczami benzyna to niezły rak. Zastanawiam się czy to pożyteczni idioci, opłacani bentyncoinami trolle, czy udziałowcy którzy liczą że uda się jeszcze Szczepankowi znaleźć nowych frajerów którzy by ich spłacili.
@cyberpunkbtc: Tak sobie myślę, że fajnie by było, gdybyś to poskładał w jeden artykuł, wrzucił np. na zapread i dodał do wykopaliska, może udałoby się wykopać na główną, wtedy cała sprawa dotarłaby do szerokiego grona odbiorców.
@tomosano: Nie chce mi się :P
Tak jest zawsze, planuję coś zrobić, ale jak już mam robić to porządnie, albo wcale... i tak temat bentyna leżał od miesięcy. Nie mogłem się za to zabrać. No ale że akcja się zrobiła głośna, filmiki, pisałem trochę tu, trochę gdzie indziej i samoczynnie wyszło. WIęc skliłem do kupy byle jak.... No i tak powstał wymuszony nieprofesjonalny wpis o Bentynie, planowany od dawna. Tyle że