Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

hehe klasyka branży, przychodzi pan przedsiębiorca i jak ma sypnąć groszem za emisję reklamy to oczekuje, że gówno które sprzedaje przebije się przez inne gówna i tak powstaje szambo ryczących reklam. Dźwiękowiec wie, że w aucie szumi, subtelne teksty mogą zostać niedosłyszane więc ustawia kompresję na max i każe lektorowi krzyczeć do mikrofonu.. im więcej hałaśliwego złomu na ulicach tym bardziej agresywne dźwiękowo reklamy. Może po przejęciu rynku przez auta elektryczne trochę
Ja nie rozumiem dlaczego ludzie się sami na to skazują. Kto mający <50 lat ogląda jeszcze TV i słucha zwykłego radia? Filmy/seriale do obejrzenia na Netflix/HBO/torrent o dowolnie wybranej porze bez reklam. Wiadomości do przeczytania w necie z uBlockiem, a muzyka Spotify czy inny stream. Jeszcze rozumiem jak ktoś busami jeździ i jest skazany na to co tam janusz puszcza, ale u siebie w domu, pracy i samochodzie nie potrafić sobie samemu
@nicon: O to to to. Moja matka ma lvl 55 czy jakoś tak. To dla niej nie ma życia bez telewizji. Ja lvl 28 i telewizora nie mam od 9 lat odkąd się wyprowadziłem z domu. Jak patrzę po znajomych to jeżeli mają już telewizor to tylko do Netflixa i konsoli, nigdy do telewizji.
@BenzoesanSodu: O panie, nie widziałeś amerykańskich reklam. U nas nie mogą reklamować chyba leków recepturowych - a tam "zapytaj swojego lekarza o nową superwiagrę max erection". Po czym - po 5-10 sekundach reklamy - przez pozostałe 20 napierdziela lektor wyliczający tempem karabinu maszynowego wszystkie możliwe efekty uboczne.
@BenzoesanSodu: e tam #!$%@?, w UK też jest, zależy jakie radio - ja już mam #!$%@? dosć np. Sheerana czy #!$%@? szalalalalalalał Gagi i Coopera. Fajne piosenki tylko #!$%@? ileż można. Na jednym radiu 10x dziennie innym 2.
A z reklamami takiego gówna to też jest, też zależy jaka stacja, ile razy jakaś reklama kremiku na suchość piczy czy brak drągala.