Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak nie telewizja to radio... Powinni to zdelegalizować. Nic tylko leki na prostatę, grzybicę czy inne paskudztwa.


@BenzoesanSodu: Jeszcze trochę i będziesz miał trochę innych reklam. Ostatnio wracając z gór miałem włączoną chyba jakąś lokalną stację z okolic Wrocławia. Przerwa reklamowa i nagle... cała reklama po ukraińsku :) Zrozumiałem tylko nazwę ulicy ( )
Pewnie takich reklam będzie coraz więcej.
@BenzoesanSodu: za granicą reklamują żarcie, gry, reklamy są najczęściej zabawne lub z przesłaniem, a w Polsce jak w lesie... KREDYTY, bo biedaki i maść na grzybicę stóp, fiuta i #!$%@?, bo się nie myją XD w dodatku na palcach umytej ręki policzę ile jest śmiesznych, większość jest sztywna i z poziomem aktorstwa godnym Trudne Sprawy i podobnych paradokumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BenzoesanSodu: Naród lekomanów i hipochondryków, na wszystko leki i maście. Moja mama lekarz na wszystko dawała mi zawsze apap. rutinoscorbin, a i wapno. Czasem bałem się już mówić, że coś mnie boli, bo wiedziałem, że moja mama zaraz wyciągnie mi swój zestaw do leczenia, czasem jak mnie rano widziała niewyspanego, to pytała, czy na pewno wszystko ok, bo w razie co może mi dać leki. W mojej rodzinie praktycznie wszyscy po
a w Polsce jak w lesie...


@bajeron:

A w Polsce?


@BenzoesanSodu:

Ja prdl. Niektórzy to wykorzystają każdą okazję żeby się #!$%@?ć do tego kraju. Tak jakby nie było z nim prawdziwych problemów i trzeba było sobie wymyślać, że każda mała pierdoła którą można by poprawić to jakaś wybitnie polska specyfika. U nas to nie to co "za granicą" "w zagranicznych stacjach". Tak jakby zagranica też się nie dzieliła na lepszą
Po prostu są rzeczy które mnie irytują, jak debilne reklamy leków na sranie, grzybice pochwy, brak apetytu, brak erekcji... co to ma być? XD nic innego nie ma?


@bajeron: Oj, mnie też denerwują te reklamy. Przełączam stację za każdym razem. Nie do końca rozumiem skąd to się w ogóle bierze - czy rynek środków na grzybicę #!$%@? jest aż tak trudny dla firm na nim operującym? xD Pomyślałbym że coś takiego
@BenzoesanSodu ze tez jeszcze nikt nie wkleił xD
Oglądałem wczoraj film CUBE na pulsie.
Po 10 minutach filmu #!$%@? perfekcyjnie reklamy... tak mnie to zafascynowało, że postanowiłem je policzyć.
To był jeden blok:
1 x reklama makdonalda
1 x reklama piwa bezalkoholowego
1 x okna czy #!$%@? wie co
1 x provident
28 x farmaceutyki

Tak. 28 razy różne specyfiki. Chore nogi, szybkie nogi, niestający pytong, bolący odbyt, lśniące włosy, odświeżacz do