Wpis z mikrobloga

@Ogau: Na pewno nie jedyna, ale jestem tego auta pewny na tyle, aby móc sobie pozwolić na zabawę. Nie musi być to najpiękniejszy na świecie Focus ale taki, który sprawi, że nie muszę się przejmować, czy coś zarysuję, urwę czy coś. Ma dawać też tą frajdę z jazdy i zabawę nie zjadając domowego budżetu. I to zadanie spełnia. Ruda na pewno gdzieś się czai, że jej nie widać i to w
@ZippyTobi: miałem polifta, ostatni wypust 2004 z nieszczęsnym TDCi 115KM. Wydałem na naprawy silnika niemal równowartość samochodu, ale poza nim przez 5 lat nic się nie zepsuło :D

Focusy to świetne samochody, genialnie się prowadzą i dobrze wyglądają (szczególnie wersja 3 drzwiowa). 100 lat!
@ZippyTobi Najlepszego! U mnie starzy mają foke '99 1,4. Samochód jest u nas od 2004 roku. Przez ten okres może 4 razy był u mechanika, ale zawsze to były drobne usterki. W zasadzie nadal jest niezawodny. Problemem jest tylko rdza, ale też nie ma większej tragedii :D
@Foyth: Nic wielkiego - Pioneer DEH-1300MP. Ale z nim fabryczne głośniki odżyły! Jak już córka wyrośnie z wózka to planuję wrzucić suba od wersji ST :) Pasuje idealnie, ale z nim by wózek nie wszedł do bagażnika, przez co mam zakaz montowania od żony ( ͡° ʖ̯ ͡°)