Wpis z mikrobloga

@sztoosik: 1.6 benzyna i tylko benzyna. Nie chcę go gazem zabić, bo wiem, że foczki go nie tolerują. Przezajefajny silnik. Choć przez lata zrobił się mniej oszczędny niż był. Potrafiłem nim kiedyś zejść ze spalaniem do 6l/100km a teraz poniżej 8l/100km na komputerze nie widziałem już daaawno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matadeusz: nie mogę się nie zgodzić z Twoją wklejką. Co rusz jak wsiadam do tego
@ZippyTobi: z tym gazem w focusie to nie wiem jak 1.6, ale mój 1.8 jeździ na podtlenku od ponad 10 lat i nigdy nie było z nim problemów. Czasem padnie krokowiec, co jest normą, a olej złoty jak miód. Szczerze polecam :) także wszystkim na pierwsze autko, zadbany może się okazać niezwykle wdzięczny i tani w eksploatacji plus wygodny
@matadeusz: No właśnie 1.6 nie cierpi gazu. Od razu poddają się gniazda zaworowe. Szkoda dobijać silnik póki żwawy i zdrowy.

@chudzinaaa: Były już plastiki zdejmowane około 3 lat temu i do progów został wpuszczony środek do konserwacji profili zamkniętych. Wtedy jeszcze nic się nie działo. Ale przy następnym większym przeglądzie zdejmę z ciekawości te plastiki i sprawdzę kondycję progów.
@Ogau: A gdzie napisałem, że jest pordzewiały? Jeśli elementy nośne i odpowiadające za bezpieczeństwo są całe i nie pordzewiałe to w czym problem aby pośmigać po torze? To, że ranty drzwi siadają nie wpływa na bezpieczną zabawę. A to, że ma dwadzieścia lat? Ostatnio wymieniałem całą (CAŁĄ!) zawiechę z przodu i z tyłu, są nowe hamulce z nowymi przewodami. Dbam o te auto lepiej niż o własną żonę. Tylko mojej żony