Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.

Wydarzyła się rzecz straszna :( 1 lutego po godzinie 2.00 w nocy wybuchł pożar domu. Rodzina straciła cały swój dorobek życia. Niestety w poniedziałek w wyniku poparzeń zmarł jeden z 3-letnich chłopców, 5 marca zmarła 35-latka matka a 6 marca 7-letnia córka. Tata, jak i 3 -letnie dziecko nadal walczą o życie. Oprócz nich w domu przebywali 12 i 13-letni synowie poszkodowanego małżeństwa oraz dziadek. Oni w chwili pożaru przebywali w innych pokojach i ratowali rodzeństwo i rodziców z pożaru. W tych trudnych chwilach bardzo bym prosił o pomoc finansową. Nie raz udowodniliśmy że potrafimy dużo zdziałać. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Artykuły:
https://radio5.com.pl/?s=Jemieliste&submit=Szukaj

Zrzutka: https://zrzutka.pl/vmsw2t
#pomocy #pozar #rodzina #polska #podlasie #wykopefekt
Pobierz jksg19whqjkwdn21euqkdnh12893u21eh - Mirki i Mirabelki. 

Wydarzyła się rzecz strasz...
źródło: comment_4r42xnBSqlqNWO8ILRDoZZhUJU9Ke7tK.jpg
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cavaron: @ostulemijo: @Uszatymateusz: @Stragan: @mmarekkk: Ogarnijcie się. Gówno wiecie, a jak zwykle jesteście pierwsi do komentowania. Znałam tych ludzi i na cały swój majątek dorabiali się od łyżki, od kubka. Sami ten dom budowali. To jest straszna tragedia, mnóstwo pieniędzy pochłonie pochówek. Z ośmioosobowej rodziny zostanie 3-5 osób. Sytuacja może być taka, że z samymi chłopcami zostanie dziadek. Ale nie, nie znacie sytuacji i #!$%@? głupoty. Ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrobel7: To nie jest osoba znana rodzinie i mi, ale zna ją moja kuzynka. Pieniądze na pewno zostaną przekazane tym ludziom. Cała okolica jest cholernie wstrząśnięta tragedią i są już ludzie chętni pomagać w odbudowie domu.
Ogarnijcie się. Gówno wiecie, a jak zwykle jesteście pierwsi do komentowania. Znałam tych ludzi i na cały swój majątek dorabiali się od łyżki, od kubka. Sami ten dom budowali.


@Twinkle: No to zajebiście zbudowali. Bo przecież "panie, taniej ze Zdzichem chałupę postawimy, niż tym deweloperom dawać!". I potem stoją takie wiecznie niewykończone, fatalnie zrobione domy z najtańszych materiałów, które zabijają całe rodziny (,)

Oni niczego się nie