Wpis z mikrobloga

  • 271
Ups, Zapomniałem o Waszym małym święcie #rozowepaski i trochę późno na prezent ale...
Wszystkiego co pyszne dobre i wspaniałe, nie zapominajcie, że bez Was świat byłby strasznie szarym miejscem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ode mnie małe #rozdajo świecącej koniczynki ma szczęście w formie breloka, do paczki którą wysłe dorzucę też małą niespodziankę ;)
W losowaniu biorą udział wszyscy, choć miło by było gdyby trafiła ona w ręce kobiety :p

Ale żeby było też coś bezpośrednio dla #rozowepaski - wybiorę wśród komentujących 5-6 różowych które dostaną ode prawdziwy a nie podrabiane różowe no i będą mogły sobie wybrać dokładnie to co chce ze sklepumnie kupon do mojego sklepu o wartości 10 zł.
Pobierz
źródło: comment_3UhfdJhuXH819MPaotIKwKDMm7eKL2c0.jpg
  • 40
@paulinnaa ja mam świadomość że na stronie większość rzeczy jest niedostępna ale zwyczajnie nie spodziewałem się takiego popytu i nie wyrabiam trochę :D

Ale: planuje całą serię zwierzęcą powoli zbieram półprodukty do tego, na pewno będą koty ptaki, lis, wilk, trzy motywy sowie, no i może uda mi się zrobić porządnego gekona/jaszczurkę.
Ale to na pewno nie w przeciągu miesiąca bo powoli szykuję się na Pyrkon
@paulinnaa wiesz co ale muszę trochę pohamować twój entuzjazm - u mnie będą podwyżki ;(
Na pewno nie jakieś drastyczne część rzeczy zostanie w takiej samej cenie, ale inne muszę podwyższyć - niestety ale podatek mnie trochę zabija, a w perspektywie dłuższego czasu nie będę ukrywać trochę mnie to przeraża bo nie planuję upadłości xD

Ale jest też druga strona medalu, będę robić też masę promocji zniżki procentowe dodatkowe kupony wysyłki gratis