Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Oooo jak się cieszę że w Gdańsku wygrała Dulkiewicz, kwik prawaków którzy nie byli nigdzie dalej niż w mieście powiatowym a Gdańsk widzieli tylko na pocztówce taki pyszny xD

Tak, Dulkiewicz chce wspierać LGBT, dlatego ją wybraliśmy.
Tak, Dulkiewicz chce wspierać imigrantów, dlatego ją wybraliśmy.
Tak, Dulkiewicz w swoim programie chce realizować testament Pawła Adamowicza, dlatego ją wybraliśmy.
Nie, Dulkiewicz nie przyszła na debatę z Braunem "bo się bała" (XDDDD), tylko dlatego, że nie było poważnych kontrkandydatów. O czym miałaby rozmawiać z człowiekiem, który twierdzi, że Adamowicz żyje, który chce strzelać do dziennikarzy, który chce wyjść z UE? xD
Tak, Dulkiewicz słucha głosu mieszkańców, nie w debacie z jakimiś świrami, tylko no, naprawdę słuchając mieszkańców, rozmawiając z nimi xD tak jak to robił Adamowicz
Nie, nie głosowałem na Dulkiewicz bo mi dała pączka xD
Nie, pączki to nie jest przekupstwo wyborcze xDDD

#gdansk #dulkiewicz #adamowicz #braun #polityka #neuropa
  • 13
@AliShaheedMuhammad: Nie wiem, w której dzielnicy mieszkasz, ale poznaj moje miłosierdzie i życzę ci:
- jak najczęstszych powodzi
- zepsutej codziennie komunikacji (i spóźniania się do pracy)
- coraz większych korków (j.w.)
- wybudowania nowych bloków w sąsiedztwie, tak z 15 metrów od aktualnego miejsca zamieszkania. Oczywiście takich minimum 11 piętrowych
- zwiększenia opłat za wodę/ciepło
- kolejnego zatruwacza w stylu Port Service
- sąsiedztwa jakiegoś ośrodka dla uchodźców

Chyba wystarczy
@krootki:
Ja życzę ci
- wyjścia Polski z UE, oczywiście bez umowy i bez dostępu do wspólnego rynku
- zacieśnienia współpracy ze służbami rosyjskimi
- likwidacji demokracji, zamiast tego monarchia z Jezusem na tronie
- podziału na prawdziwych Polaków (czyli tych po stronie władzy) i "bezwyznaniowych, beznarodowych tubylców"
- rozstrzelania dziennikarzy nieprzychylnych władzy

@AliShaheedMuhammad: Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to, że ludzie w Gdańsku uważają Adamowicza za "dobrego gospodarza" za to że "rozwinął Gdańsk", skoro prawie wszystkie większe inwestycje - obwodnice, PKM, Uniwersytet, porty, galerie, osiedla były albo z budżetu centralnego, wojewódzkiego albo w ramach prywatnych inwestycji. Miasto chyba tylko nadzorowało rozbudowę linii tramwajowej i remont jakichś skwerków. Jak weźmiemy pod uwagę, że Tusk był z Gdańska, a 8 lat rządziło PO to to