Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem dziś mały eksperyment. zaproponowałem pewnej rózowej, która pokazuje swoje rajstopy na wykopie, że odkupie od niej jej używane rajstopy za pieniądze. Jak się okazało w późniejszej rozmowie nie byłem jedynym który od niej kupował. Cwana p0lka zarabia sobie w ten sposób pieniądze. zamazałem oczywiście na screenie wszelkie dane osobowe by nie mieć problemów. Przestregam was przed @chrystusie bo to chciwa osoba, żerująca na nieszczęściu samotnych niebieskich. Chciała żebym jej zapłacił za pośrednictwem yetipay 100zł. #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek #logikarozowychpaskow #p0lka #100rajstopchallenge #spermochlip
Shepard93 - Przeprowadziłem dziś mały eksperyment. zaproponowałem pewnej rózowej, któ...

źródło: comment_svb7Y6Mu6nXViLDSTH9UAO28sW3p34Ki.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chrystusie: moze I sie zblaznil ale taka prawda, rozowa nie moze byc przegrywem, tutaj jak jakas losowa laska napisze ze jej smutno bo #!$%@? facet jej zyczen nie zlozyl to od razu armia spermiarzy atakuje a jakbym napisal cos podobnego ja czy inny to by kazdy zlal, taka prawda
  • Odpowiedz