Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 603
Dzień dobry w ten sobotni poranek. Pragnę zauważyć, że minął Wam kolejny miesiąc życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) pora umierać #pdk co słychać? Lepiej, gorzej? Zmiany zmiany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zainstalowałem się w #uk, i póki co mogę powiedzieć tyle - jeśli ktoś zastanawia się nad wyjazdem z Polski, to niech się decyduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#glupiewykopowezabawy
  • 149
@odjatakpawlacz: Przez ostatni miesiąc usunąłem i założyłem nowe konto, bo nie ma opcji zmiany nicku. ; )

Praca: luty był nudny, bo mało zleceń. Jak wcześniej wspomniałem, w marcu ma być lepiej, ale na razie tego nie widzę.

Twórczość: „Rutyna Pisania” staje się coraz bardziej popularna. Jeśli wierzyć statystykom, wczoraj miała 43 unikalnych czytelników, co uważam za ogromny sukces.
8 tekstów, 1600 odsłon (w tym pewnie część moich), prawie 160 polubień,
@odjatakpawlacz miesiąc i wszystkie plany wywrócone do góry nogami. Dochodzimy z żoną do wniosku że konkretne planowanie na dłuższą metę jest bez sensu- tyle może się po drodze zdarzyć...
Mieliśmy poukładany powrót żony do pracy, wysłanie dziecka do żłobka, perfect plan. A tu się okazało że żona dostaje w pracy propozycję nie do odrzucenia i wszystkie plany w łeb. Ale cieszę się bo to jej wielki sukces. Będzie od nas dużo wymagał
Lel jakbym chciała stabilnego życia jak niektórzy :/
"Na za miesiąc chcę:
- zdać sesję - #!$%@? już nie mogę... - DONE KURŁA! Szczęśliwam bez chociaż tego gówna ;(
- zacząć kurs ipma - done, in progress
- złapać fotkę zorzy polarnej na Islandii - 1000 fotek z raju (mimo, że zimno), ale akurat zorzy zobaczyć mi się nie udało :>
- zrobić parapetówkę na betonie w nowym domu! - piwo bez
@odjatakpawlacz o jezu, gdzie ten czas tak leci??? ( _)

Z ostatniego miesiąca najlepiej wspominam urlop spędzony z niebieskim paskiem w Madrycie - była to nasza pierwsza wizyta w Hiszpanii i totalnie jestem zauroczona tym krajem (jakaż to miła odmiana w porównaniu do UK!).
Ze smutniejszych spraw, to niestety dwie znajome osoby zmarły przez raka jelita i żołądka :( Cześć ich pamięci [*] [*]
@odjatakpawlacz poprzedni miesiąc był dla mnie ciężki z racji ostatnich chwil w już na szczęście byłej pracy. Wyprowadziłam się z Poznania, dwa razy nie zdałam prawo jazdy niestety i załatwiłam kilka spraw plus bardziej doceniłam moich znajomych i swoje życie, z niebieskim też mi się lepiej układało.

Liczę, że za miesiąc będę mieć zdane prawo jazdy i, że wyjadę do Irlandii i powoli poukładam tam sobie życie. I że będę kontynuować bieganie
@odjatakpawlacz kolejny raz wołasz i kolejny raz jest #!$%@?. Przynajmniej byłem u innego psychiatry i będę zmieniał leki, więc jest jakiś postęp. Powoli zaczynam też myśleć o jakiejś pracy. Ale poza tym, to bez zmian ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@odjatakpawlacz byłem, nie żałuję. Wróciłem - jeszcze bardziej nie żałuję i wiem, że z Polski już nie emigruję :) proponuję poczytać o "szoku kulturowym", u mnie sprawdziły się wszystkie etapy :)
@odjatakpawlacz: Mam napisaną jedną stronę pracy magisterskiej i to mnie przeraża. Mam kilka projektów przed sobą, rzeczy do zrobienia-szykuje się trudny rok ale jak sie uda to satysfakcja będzie 100% i będę szczęśliwa jak te cele osiągnę.