Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 603
Dzień dobry w ten sobotni poranek. Pragnę zauważyć, że minął Wam kolejny miesiąc życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) pora umierać #pdk co słychać? Lepiej, gorzej? Zmiany zmiany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zainstalowałem się w #uk, i póki co mogę powiedzieć tyle - jeśli ktoś zastanawia się nad wyjazdem z Polski, to niech się decyduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#glupiewykopowezabawy
  • 149
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: Pokonałem swoje dwa problemy, które pietrzyły się od miesięcy, a nawet lat.

Poznałem kilka fajnych osób. Byłem na urodzinach zakrapianych alkoholem i spędzonych przy planszówkach. Mega sprawa, choć pod koniec to średnio byłem w stanie grać xd.

Złamałem jedną ze swoich głównych zasad moralnych. I sam o sobie kiedyś powiedziałbym, że zachowałem się jak gnida bez zasad, a teraz jest mi to zwyczajnie obojętne. Zaczynam chyba szarzeć moralnie.

A i
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: a, zawołaj mnie, zobaczymy

W ostatnim miesiącu nauczyłem się wstawać z budzikiem i to tyle z pozytywów

Plan na ten miesiąc to zabrać się za dawno odkładany projekt, wprowadzić ruch w ruch ;) i to w sumie tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@odjatakpawlacz: dostałam zwolnienie lekarskie na 3 tygodnie z powodu depresji ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale leki już zaczynają działać, więc nie jest źle. Plus za tydzień rozpoczynam kurs niemieckiego na B2.2, więc w kwietniu już skończę cały kurs :D
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz:
Mnóstwo zmian, przeprowadziłem się do stolicy, wynająłem kawalerkę w centrum, zmieniłem pracę na taką, która umożliwia mi samodzielne życie bez wyrzeczeń, a nawet pozwala coś odłożyć i co najważniejsze daje olbrzymie możliwości rozwoju. Miesiąc na duży plus
  • Odpowiedz
  • 1
@odjatakpawlacz ostatnie dwa dni były super. Szczerze to ogólnie dobry miesiąc:D mam nadzieję, że już wejście w nowy semek na studbazie będzie czystą formalnością ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@odjatakpawlacz: O właśnie się zastanawiałam kiedy kolejny wpis podsumowania tego miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalazłeś już prace na miejscu?
Fajnie się czyta, że ludziom się układa życie ʕʔ U mnie tak ogółem:
- dostałam skierowanie na staż z urzędu w kierunku zainteresowań, ale dosyć średnio mi się podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę wykorzystujo do najgorszych czynności, wiec
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: ciagnie sie za mna egzamin z anatomii, mama nie chce sie leczyc z uzaleznienia i z dziewczyną po 3 latach zwiazku troche przestaje sie ukladac. No ale idzie wiosna i mimo wszystko staram sie patrzec na przyszlosc pozytywnie. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie za miesiac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest gorzej, gdyż mam zapieprz w pracy i na studiach.

Do połowy miesiąca się wygrzebię, ale jak tylko się obronię (czerwiec) robię sobie długi urlop, żeby nadrobić te ciężkie dwa lata.
  • Odpowiedz