Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@no360scope: widziałem tylko dwa ujęcia i to wyglądało z boku jak pchnięcie w plecy. Laca wykorzystał zachowanie Freda. Wiadomo że go nie kosa ale tak czy siak więcej winy spoczywa na Fredzie niż na Lacy. Jutro sobie zobaczę ponownie tę akcję, bo pierwsze wrażenie miałem takie że nawet var by united nie pomógł (wyraźny ruch Freda).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@no360scope: to już mogłoby zależeć bardziej od sędziego niż od varu, bo to chyba dość subiektywna ocena. Mimo wszystko Fred mial/mógł mieć wpływ na rytm biegu Lacy który jakieś tam tempo miał. I teraz pytanie ile potrzeba i przy jakim tempie żeby doszło do faulu ¯\_(ツ)_/¯ Jeden rabin powie tak, drugi powie nie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@no360scope: no i właśnie tutaj do głosu dochodzi ten aspekt który wymieniłem wcześniej - pchnięcie było w plecy a nie bark w bark. To jest ważna różnica. Dlatego wepchnięcie się przed obrońcę w biegu jest takie ważne. Daję przewagę, bo obrońca nie może zaatakować w plecy. I wydaje mi się że to było w tej sytuacji kluczowe - Laca wbił się przed Freda który zareagował jak zareagował i albo dał pretekst
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@no360scope: w sytuacji stykowej atakować można bark w bark, a nie bark - plecy. Poza tym siłę ciężko oszacować, dlatego właśnie ciężko mówić czy Fred faktycznie faulował czy tylko dał pretekst.