Wpis z mikrobloga

za to nic dobrego o Marsylii


@altair1: polecam mocno. Niebanalne miasto, portowy klimat, piękny widok ze szczytu z bazyliki Notre Dame.

A do tego niecała godzinka drogi i jesteś na Lazurowym Wybrzeżu, a tam takie widoki na Les Calanques. Jedno z niewielu miejsc, do których chcę wrócić.

chociaż niestety loty do samego Londynu droższe niż do Faro.. eeh :D


@malinowa_chmurka: pisałeś by szukać z Londynu. ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz
źródło: comment_AH05AiqIM6nHfNtwDvxqpoKTvopIykf7.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinowa_chmurka: szukałas ogólnie do Portugalii, np Lizbony? Ja niedawno lotów na marzec szukalem i dało się z Polski dość tanio (poniżej 400 zł) w jedną stronę znaleźć. A z Lizbony możesz sie zawsze jakoś dostać ;)
@malinowa_chmurka: Z Warszawy dolecisz do Faro w dwie strony za 250-400 zł. Z Wrocławia czasem jeszcze taniej. W ubiegłym sezonie byłem tak w PT 3x. Dwa lata temu również i to kupując bilety na ostatnią chwilę. Teraz mam loty do Lizbony za 200 zł na czerwiec. Wybierz termin, ustaw powiadomienie na kiwi.com i czekaj. Czasem warto też wrzucić lot do Lizbony właśnie, bo dojazd do Faro jest bardzo prosty i tani
@postacie: ja moge lecieć tylko w konkretnym terminie i to w drugiej połowie kwietnia, więc czerwiec itp odpada, bo potem już mam zaplanowany urlop. Za 530 z Wrocka w dwie strony to drogo wg Ciebie i powinnam czekać na lepszą okazję? Niestety mogę być tam max 5 dni i to w kwietniu. Nie jestem za bardzo elastyczna.
@postacie: a do warszawy mam daleko plus znowu tracę czas na dojazd i pieniądze. Wydawało mi się, że to co znalazłam jest ok, na miejscu w sumie 4,5 dnia. Plus z Wawy są często po 2 przesiadki, z Wrocka mam bezpośrednio.. losowe strzały to nie są, tylko konkretny zakres dat w których mogę lecieć.
@malinowa_chmurka: No jeśli termin jest sztywny to już zależy od Ciebie. Dla mnie 500 zł za Ryanaira to drogo, bo za mniej więcej 50 zł jest TAP z Okęcia. Wydaje mi się też, że cena jeszcze spadnie, bo kwiecień to niski sezon w Portugalii, do samego lotu może być te 250-350 zł. Trudno tu dokładnie wyrokować, bo Ryanair lata pierwszy sezon z Wro.

Co do Warszawy, jeśli Wrocław jest bliżej -