Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuję pomocy, od 3 miesięcy pracuje na czarno w takim typowym januszex, i w ostatni piątek podczas przerwy śniadaniowej była dyskusja na tematy związane z wyborami, wszyscy razem z szefem atakowali PiS a ja wyraziłem swoją opinię że bardzo misie podobają ich propozycje i będę na nich głosował bardzo ich to oburzyło i zaczęli głośno mi wytykać że program PiS zniszczy Polskę ja im odpowiadałem merytorycznie ale nic z tego. Po rozmowie rozeszliśmy się na stanowiska. Dzisiaj byłem u szefa po wypłatę ale powiedział że niechce żebym dłużej pracował i mam iść do domu, pytałem o wypłatę a on że nie da mi za wspieranie dyktatury Kaczyńskiego. Co robić? Mogę to jakoś zgłosić? Potrzebuję tych pieniędzy bo mam tylko 120 zł na koncie
#zalesie #prawo #pytanie #4konserwy
  • 14
Dzisiaj byłem u szefa po wypłatę ale powiedział że niechce żebym dłużej pracował i mam iść do domu, pytałem o wypłatę a on że nie da mi za wspieranie dyktatury Kaczyńskiego. Co robić? Mogę to jakoś zgłosić? Potrzebuję tych pieniędzy bo mam tylko 120 zł na koncie


@tomasz-terlecki: To nawet fajny fragment ale musisz skasowac to konto i zrobic nowe z lepszym nickiem np TomaszBoro1985. Ten nick jest spalony panie Terka