Wpis z mikrobloga

Myślicie że koty to #!$%@??
Kupcie sobie chihuahuę.
Dzisiaj o 3.30 w nocy obudzilo mnie skrobanie do drzei sypialni. Od razu latarka i "co do #!$%@?"
No cziłała oczywiście.
Pytam sie co chcesz
Zazwyczaj albo chce na dwór (jest księżniczką i nie przejdzie przez klapę w drzwiach do ogrodu sama, musisz otworzyć jej drzwi) bo siku
Albo chce się #!$%@?ć do łóżka na krzywy ryj

Ide otwieram drzwi do ogrodu, nie - #!$%@?
Probuje podejsc i złapać, nie - #!$%@?
Siedze na podlodze i obserwuje - moze sie zle czuje (ma problemy z sercem), nie - siedzi i sie na mnie gapi
Nie ma to jak zabawa w ganianego o 4 rano
Złapałam dziada i wrzut do wyra.
Oczywiście ułoży się tak że prawie spadam z tego łóżka.
Chihuahua to są #!$%@?.

#psy #zwierzaczki #smiesznypiesek #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
@PaulStanley: pewnie się biedna boi ciemności, a Ty nie rozumiesz. Mój ciułałowaty pies się bał ciemności, serio xD Jak zostawał w sypialni w legowisku przed moim położeniem się do łóżka to musiał mieć zapaloną lampkę, inaczej nie chciał spać sam.
  • Odpowiedz
@agaciksa: ona nawet lubi ciemno, jej buda/klatka jest okryta kocami bo tak lubi. Jak śpi to zawsze sama włazi pod kołdrę/koc w całości.
A taki cyrk to się najczęściej #!$%@? jak ktoś przyszedł późno do domu i ją obudził. Tyle że ktokolwiek przylazł do domu ma w dupie zeby ja odstawić do klatki bo pierwsze drzwi do jakich pojdzie drapać to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agaciksa: ma, ale jest księżniczką wiesz... xD jak wybudzisz to masz położyć teraz.
Zazwyczaj jak taki cyrk odstawia i nie moge jej złapać i się wkurzę to ją tam zamykam i rano o 7 ktoś ją wypuści bo pieseł dostaje tabletki.
  • Odpowiedz