Wpis z mikrobloga

Dosyć mam już tej pogody. Mieszkam na Pomorzu, więc żaden wiatr nie robi na mnie specjalnego wrażenia, ale dobija mnie temperatura. Nie, że jest jakiś okrutny mróź - to byłoby jeszcze spoko - tylko jest po prostu, zwyczajnie, #!$%@?, zimno. Cały czas takie około +2*C. W dzień trochę cieplej, wieczorem i w nocy lekki minus. Bez przerwy pochmurno, co chwilę zacina deszcz, czasem lekko sypnie śniegiem; do tego jeszcze ten przeszywający, zimny wiatr. Ani to się ubrać "na zimowo", ani też wyjść bez czapki czy nawet w rozpiętej kurtce. #!$%@? już mnie to. Nie o taką zimę walczyłem.

#pogoda #zima #gorzkiezale #zalesie
  • 3
@seann: Bo to jest najgorsza pogoda jaka może być, przynajmniej dla mnie. +2*C i pada. Odczucie zimna lvl over 9000. Sto razy wolę by był porządny minus, bo z resztą jak jest porządny minus to jednak częściej ... słonko zagląda. A ludziom co narzekają i chcą ciepłej zimy to najchętniej bym #!$%@?ł na taką deszczową słotę z dwoma stopniami na plusie i wietrze w #!$%@?... eh szkoda gadać. Po prostu u
@xaliemorph: Dokładnie. Przy większym mrozie zazwyczaj jest pogodne niebo i dużo słońca. Taka zima to radość i sama przyjemność. Dodatkowo, wtedy wiesz, że trzeba się porządnie ubrać, więc nawet tego mrozu nie czuć tak bardzo. A przy takim gównie, jak u nas, nie chce mi się nigdy zakładać na siebie kilku warstw, szalika, rękawiczek itd., jak wychodzę tylko do sklepu czy gdzieś "na chwilę", i takie wyjście z domu jest zawsze