Wpis z mikrobloga

@ChrisVW: Bliplogi mam na bieżąco zgrywane, będę tylko musiała dograć lipiec i sierpień. Znajomy pracuje nad skryptem, który zgra całość (zdjęcia i privy też). Ja nie ufam nikomu i na wszelki wypadek nie czekam ze zrobieniem kopii.

Tu W ŻYCIU nie przeniosę.
  • Odpowiedz
@ChrisVW: Skrypty @robmar'a nie zgrywają privów.

I o ile mam zen bo blipa zamykajo i, jak widać, czytam czasami, tak archiwum na wykopie robić nie będę na pewno, nie mam po co.
  • Odpowiedz
@robmar: @siwa: jedyne co mi tu, na #wykop.ie doskwiera obecnie, to fatalny sposób prezentacji historii właśnie. Zresztą nawet znajome #wykopki przyznają, że #bliplog to fantastyczna sprawa w porównaniu z tym, co otrzymujemy po kliknięciu we "Wpisy" w swoim profilu. OK, #blip.log też nie jest bez wad (np. brakowało mi wyszukiwania tekstowego, brakowało możliwości wyświetlania privów właśnie - oczywiście tylko dla właściciela), ale tak czy owak, sam podział na
  • Odpowiedz
potestowałem API Blipa, pamięć komunikatów (priv i public) nie sięga zbyt głęboko, kilka miesięcy tylko… rozumiem, że to jest na potrzeby bieżących rozmów; archiwum (a w każdym razie API archiwum) nie ma
  • Odpowiedz