Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialabym zeby ktos ocenil czy ja mam jakies durne wymyslone watpliwosci i wlacza mi sie #logikarozowychpaskow.
Poznalam chlopaka i od razu mi sie z nim super gadalo, mielismy duzo wspolnych tematow a to w moim przypadku duzy wyczyn bo ja sie boje ludzi, boje sie z nimi rozmawiać. Ja sama do niego pisalam i to tez bylo jak wedlug mnie bardzo duza nowosc. Tylko np umowilismy sie na juz chyba 6 randke, mielismy isc do kina, on mial przyjechac ale nagle pisze mi ze jednak ja mam przyjechac bo on pije piwo. Niby nic, to zaden problem, przyjechalam i bylo fajnie ale kto idzie na randke pod wplywem? Innym razem mial przyjechac i pisze mi ze jedzie ale jadac pije piwo. Wedlug mnie to dziwne. Tak samo kiedy mialam watpliwosci co do zmiany pracy, opowiadalam mu o tym z jakies 15 minut a jego reakcja to "nie wiem co ci doradzic". Ja nie oczekuje ze on podejmie decyzje za mnie ale chcialabym z kims pogadac. Oprocz tego to dzwoni jesli obiecal, pisze, mamy o czym gadac ale mam jakies watpliwosci i juz sama nie wiem czy slusznie. Nie chce zrywac żeby za kilka miesiecy uznac ze przesadzilam ale sama juz nie wiem
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 24
  • Odpowiedz
@Piotero1: no to powiedz to op, skoro jej odpowiada jakis chlejus to jej problem skoro komus takiemu poswieca uwage. Jak ktos ma takI charakter to sir nie zmieni. Ewentualnie mozna go zmienic na innego typa. Bez sensu jest pisanie takich postow 'chcialabym zeby byl taki a on taki nie jest'.
  • Odpowiedz
@agnieszkakolec: wiesz co.. o ile empatia faktycznie jest cecha charakteru, to moim zdaniem mozna sie do pewnego stopnia jej nauczyc. A przynajmniej wyuczyc pewnych zachowan.
I jak najbardziej zgadzam sie z @Piotero1 - kazdy ma prawo ich wymagac od partnera. A partner jak najbardziej moglby to uwzglednic. Wiadomo, osoba nr 1 tez powinna wziac pod uwage, ze osoba nr 2 nie jest jakos wylewna, ale 2 powinna choc podjac pewne kroki,
  • Odpowiedz