Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialabym zeby ktos ocenil czy ja mam jakies durne wymyslone watpliwosci i wlacza mi sie #logikarozowychpaskow.
Poznalam chlopaka i od razu mi sie z nim super gadalo, mielismy duzo wspolnych tematow a to w moim przypadku duzy wyczyn bo ja sie boje ludzi, boje sie z nimi rozmawiać. Ja sama do niego pisalam i to tez bylo jak wedlug mnie bardzo duza nowosc. Tylko np umowilismy sie na juz chyba 6 randke, mielismy isc do kina, on mial przyjechac ale nagle pisze mi ze jednak ja mam przyjechac bo on pije piwo. Niby nic, to zaden problem, przyjechalam i bylo fajnie ale kto idzie na randke pod wplywem? Innym razem mial przyjechac i pisze mi ze jedzie ale jadac pije piwo. Wedlug mnie to dziwne. Tak samo kiedy mialam watpliwosci co do zmiany pracy, opowiadalam mu o tym z jakies 15 minut a jego reakcja to "nie wiem co ci doradzic". Ja nie oczekuje ze on podejmie decyzje za mnie ale chcialabym z kims pogadac. Oprocz tego to dzwoni jesli obiecal, pisze, mamy o czym gadac ale mam jakies watpliwosci i juz sama nie wiem czy slusznie. Nie chce zrywac żeby za kilka miesiecy uznac ze przesadzilam ale sama juz nie wiem
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 24
@Piotero1: jeśli kogoś pytam o coś o czym nie ma zielonego pojęcia i magicznie w ciągu 5 min się tego nie nauczy to tak, wole żeby miał #!$%@? niż miał czarować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agnieszkakolec: odpowiem ci na przykladzie: jesli ktos mnie zapyta co lepiej jest zrobic i daje mi do wyboru jakies 2 sytuacje (czy tez 2 miejdca pracy) o ktorych nic nie wiem, nie mam pojecia to pewnie ze moge powiedziec "nie wiem" i koniec rozmowy. Ale moge tez okazac zainteresowanie pytajac np o to ile mozna tam zarobic, pytajac o jakies szczegoly zwiazane z tym miejscem pracy, moge zapytac co ktos chce
@Piotero1: @agaja: takie rzeczy jak wspolczucie czy zrozumienie to sa pewne cechy, nie mozecie ich po prostu od kogos oczekiwac bo tak byscie chcieli. Jedni je mają, inni nie. Taki typ i tyle. Jak dla mnie to on i tak brzmi na patusa, piwo w czasie jazdy i "nie miec zdania" nawet na taki banalny temat.