Wpis z mikrobloga

Wybrałem RTG nadgarstka i mój wiek kostny oceniony został na lat 19, czyli ostatnią planszę z którą porównuje się zdjęcia rentgenowskie - na tym etapie przyrosty są niemożliwe.
W takim razie czas zaplanować samobójstwo. Na razie wiem, że będzie w Gdyni, bo to miasto do którego mam sentyment.
I to by było na tyle. Przyczyna zgonu: karłowatość 168,5cm
#przegryw #oswiadczenie #stulejacontent #tfwnogf
k.....y - Wybrałem RTG nadgarstka i mój wiek kostny oceniony został na lat 19, czyli ...

źródło: comment_pMJVKJJM0e3A46hjpiHKW7SRpMJddY1A.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@NukeOps: Nie wiem, nie potrafię tego powiedzieć, ale na pewno 168 mimo, że to nie jest mega wysoki wzrost, to nie rzuca się w oczy i z takim wzrostem nikt nie ma cie za dziwadło, z laskam tez sprawa nie jest stracona, bo duzo lasek ma wzrost ponizej 160cm, a nie wszystkie lubią wysokich. Były mojej rózowej ma powyzej 190cm i mówi mi,ze nie znosiła tego, bo czuła sie jak karlica
  • Odpowiedz
@NukeOps: Nie zaprzeczam,ze tak jest, ale tez są laski którym wystarczy to, ze partner jest po prostu wyższy od nich, nie musi byc mega wyższy,ale zeby był wyższy, a przeciez no wiadomo, ze laski zazwyczaj są niższe, wiec 168, to nie taka tragedia. Nie ma co oszukiwać OP, ze wyrwie laske wyższą od siebie, bo pewnie nie, niech celuje w nizsze i wtedy zwiększy swoje szanse wyrwania
  • Odpowiedz
@NukeOps: No widzisz, to dowodzi, ze OP po prostu dramatyzuje z tym, ze nigdy nie znajdzie rózowej i trochę sie zakręcił na punkcie swojego wzrostu. Sam znałem kiedyś małzenstwo gdzie kobieta miała jakies 190 cm, bo była bardzo wysoka, a jej mąż był spor niższy od niej
  • Odpowiedz