Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur: ja to się nawet nie odzywam jak oni gadają o brexicie. bo oni teraz myślą że wszystko w zawieszeniu teraz i TERAZ jest najgorzej, nikt nie inwestuje, firmy chcą się zwijać. Więc optują za opcją która zrobi im jeszcze większe kuku. Fuck logic.

Nie mówię że UE jest dobre, współczuję May że bierze odpowiedzialność za to gówno, bo żadna opcja nie będzie dobra. Ale no deal to proszenie się o
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Mam nadzieję że będzie exit nodeal bo będzie można się śmiać z brytoli xD
Jedyny minus taki że polskie bydło ze zmywaków wróci do nas jak sytuacja się #!$%@? na maxa
  • Odpowiedz
@Byter: no właśnie ja będę mówić A NIE MÓWIŁAM XD
Zadziwia mnie brak podstawowej wiedzy o ekonomii. Właśnie zaraz będę dzwonić do banku żeby przenieść forsę na konto walutowe
  • Odpowiedz
@PaulStanley: jak narazie to u mnie w pracy mamy mega duzo zamowien, szef inwestuje we wszystkie dzialy. Kilka dni temu ogloszono w mojej okolicy ze jest potrzebne 6000 osob do pracy (cos zwiazanego z energetyka)
Ja tam raczej o Uk tak bardzo sie nieboje. Ciekawe jakie skutki wyjscia Wielkiej Brytanii odczuje pozostala czesc Europy.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika:

Kilka dni temu ogloszono w mojej okolicy ze jest potrzebne 6000 osob do pracy (cos zwiazanego z energetyka)


Że planują utworzyć 6000 nowych miejsc pracy do roku 2032. To tak jakby co innego.
  • Odpowiedz
@PaulStanley przecież wiadomo że nie bedzie full brexitu bo nie postawią muru w irlandii bo to jebne, jak irlandia pn. zostanie to szkocja też, wyjść może walia i anglia, a to juz bardzo sie nie opłaca. WB próbuje tylko pokazac ze liczy sie z głosami ludzi. Jedyne co moze zrobic to wyjsc softowo, ale wtedy tak naprawde zostanie w unii, pozbedzie sie za to wpływu na polityke unii co też im sie
  • Odpowiedz