Wpis z mikrobloga

@Byter: Polskie bydło ze zmywakow? Ile to % wszystkich Polaków w UK? Zmywak to przeszłość. Bardzo niewielu Polaków pracuje na zmywaku a ty obrażasz Polaków. Zastanów się nad sobą.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: jak narazie to u mnie w pracy mamy mega duzo zamowien, szef inwestuje we wszystkie dzialy. Kilka dni temu ogloszono w mojej okolicy ze jest potrzebne 6000 osob do pracy (cos zwiazanego z energetyka)

Ja tam raczej o Uk tak bardzo sie nieboje. Ciekawe jakie skutki wyjscia Wielkiej Brytanii odczuje pozostala czesc Europy.

Żebyś się nie zdziwił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Seishin: dolar wygląda dla mnie że jest teraz hossa i w najbliższych miesiącach może rypnąć. nie jest tak bezpieczny jak frank. zwłaszcza z trumpem.
korona norweska wygrzebuje się z bessy. dobry prospekt.
jak na razie to nie mogę nic, żaden z banków nie umie mi zrobić konta walutowego od ręki. musiałabym jutro pojechać do hsbc żeby takie zrobić, ale muszę też zrobić nowe konto podstawowe u nich.

mam jeszcze konto w
  • Odpowiedz
@piwniczak: ale jak nie będzie brexit to będzie na nią.
poza tym właśnie wdałam się w rozmowę z sąsiadką o tym i mam nadzieję że politycy nie mają takich zdań jak obywatele.
Bo by doprowadzili do recesji. strasznie pycha przez nich przemawia, britajn stronk jakby nadal mieli Indie i te inne wysepki xD wyjść za wszelką cenę BO TAK BO MY TUTAJ POTUPALIŚMY NÓŻKĄ.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Ostatnio czytałem na reddicie, że niektórzy brytole rozumieją, że brexit nodeal jako ich takie powiedzonko w stylu "it's not big deal" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Need: oni myślą że można sobie wyjść jak ze stodoły i nic się nie stanie. w obywatelach widzę tylko butę i tupanie nóżką, nie mają żadnych argumentów za, poza - powiedzieliśmy że wychodzimy to wychodzimy, jak nie na NASZYCH układach to na żadnych.
jutro głosowanie nt. no deal, ja już mam kontakcik do The Royal Mint i obczaiłam co bym chciała, także będzie ciekawie.
Nie zrobię tego samego błędu jak było
  • Odpowiedz
@PaulStanley Przecież jak się Brexit zaczynał to od razu w Polsce pojawiły się podobne głosy HURR DURR wychodzimy nic się nie stanie xDDD, przeciętny wyborca to idiota i takie są fakty.
  • Odpowiedz