@Pierrdonauta: Ronaldo będzie dzisiaj ładował z każdej pozycji na boisku, ale jak na moje to nie ma szans, żeby Atletico to zepsuło. Są w tak dogodnej sytuacji, że naprawdę nie wiem co by isę musiało stać. Mogą sobie spokojnie grać z kontry, bo to Juve będzie musiało atakować.
@Mathas: united gralo piach caly mecz a i tak wygrali. atletico ostatnio u siebie przegrali z realem 1-3. wiec przegrali z jeszcze wiekszymi frajerami. Dla mnie to 50-50, strzela jeddna bramke, potem jakis karniaczek od varu i juz mamy dogrywke
@lubie-solnik: dopiero mamy dogrywkę wtedy, a zanim wbiją dwie, to mogą się na coś nadziać. Na pewno plus, że Oblak w karnych nie błyszczy. Real miał wtedy lepszy moment, bramki takie trochę dziwne, no bo Casi przewrotką? xD Juve trochę jak PSG tj. za łatwo w lidze. A też nie tak dawno mieli dziwne problemy w obronie, tak jak wcześniej Atleti. Brudny będzie na pewno, ale też piłkarsko i taktycznie, to