Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Hej wszystkim z #nintendo #3ds mam pytanie w sprawie Eadiant historia Perfect Chronology ugrałem 7 godzin dopiero ale wiem, że jest kilka zakończeń dla tej gry (chyba trzy). Ogólnie tworząc swoją historię i kiedy podejmuje decyzje które popychaja fabułę do przodu (punkt kontrolny) lub gdzie fabularnie przegrywam (czerwony punkt kontrolny) to lubię sprawdzić zawsze drugą możliwość gdzie tworzy mi się pełna mapa wydarzeń ale czy to ma jakiś wpływ na zakończenie...?

A i polecam każdemu naprawdę nadgra mechanizm podróży w czasie i innej alternatywnej rzeczywistości to coś wspaniałego... I nie jako dodatek tylko naprawdę mechanizm gry.... I walka to coś wspaniałego I mechanizm łączenia wrogów w ciąg łańcuchów ataków gdzie chyba pierwszy raz w takich grach zatrzymuje się i myślę jak to wszystko połączyć żeby zadać jak najwięcej obrażeń... Szkoda, że gra tak bardzo niedoceniona...
  • 9
@dancap: tak, ale jak skończysz bez robienia sidequestów, zobaczysz odpowiedni ending, ale lipti i teo wspomną o innej dodatkowej możliwości potoczenia się historii - wtedy na spokojnie możesz cofnąć się w czasie i poszukać tych sidequestów. Tak czy inaczej, warto je robić - sporo wnoszą do fabuły. Nie chcę dużo spojlować, ale nie wszystkie sidequesty (czy raczej zmiany w wydarzeniach) są oznaczone jako nody. Jak wykonasz coś i wrócisz się w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Izanagi013: tak wiem, że gra trafiła w najgorszych momentach. Na DS kiedy już wyszedł 3ds i ds zwyczajnie umierał i teraz na 3ds (mam tę wersję) kiedy już zapowiedziano switcha... Tak wyczytałem, mimo tego twórcy bardzo wierzyli w ten tytuł i... Cholera kapitalna gra bardzo żałuję, że tak słabo się sprzedała...
Ale widziałem jakieś wpisy jakby chcieli wydać te wersje na switcha... Pewnie plotki ale może więcej osób zapoznałoby sie z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Izanagi013: mam jeszcze jedno pytanie bo nie grałem w wersję na DS.

Czy fabuła z Nemesią jest tą dodatkową zawartością czy jak to nazywają trzecia linia równoległego świata? Muszę przyjąć jej zadanie czy mogę je olać w tym momencie? Przyznam, że fabularnie jest tego coraz więcej i czasami się gubię co i jak...
@dancap: nemesia jest dodatkowa. Możesz ją olać aż do końca. Jeden z trybów gry, który wybierasz na starcie, umożliwa granie w questy nemesii po zakończeniu gry. True ending jest dodatkową zawartością powiązaną z tymi misjami. I spokojnie, z czasem skumasz wszytko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumis112211: Ja mam teraz jakieś 8 godzin ale widzę, że będę się musiał zatrzymać (a raczej cofnąć w czasie) żeby podlevelować swoją drużynę i zbierać kasę na lepszy sprzęt bo robi się ciężej. Powodzenia