Wpis z mikrobloga

mieszkanie dla studenta, bo na pewno nie dla człowieka


@swango: wg wytycznych ministerstwa, powierzchnia na 1 człowieka w akademiku to min 5m2. Więc przy 20m2 na 1 os to jest apartament xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muszczyna: nie mieszkałem to nie wiem. Natomiast jak pod koniec już było na gotowi to miałem taki dysonas że wchodzę z klatki schodowej do kuchni. Tylko że ty kuchnie masz odwrotnie. Za drzwiami.
Wiesz kurcze ja w pierwszym momencie V2 bym powiedział. Ale tak chwilę się zastanawiać to v1 nie jest złe. Bo nie masz wszystkiego w kupie.
Pytanie jak ważna jest dla ciebie kuchnia.
. Jak sam to v1 do tego drzwi bifold z laguny.


@Sl_w_k_1: Do kibelka? W sumie to niby sprytne bo mniej miejsca zajmą, ale jakby goście przyszli i chcieli sie zesrać to komfort chyba mały przy zamknieciu takich drzwi. Z drugiej strony kto w takiej dziupelce będzie gości przyjmował i przyjęcia robił. W sumie to jak sam mieszkałem to nigdy drzwi do łazienki nie zamykałem...
drzwi bifold


@Sl_w_k_1: a moze w ogóle by drzwi do kibla nie robić? Zakladajac ze jedna osoba mieszka to drzwi nie potrzebne. jak dwie osoby - para to w sumie może też dać radę bez. A goście - gości się nie przewiduje:)