Wpis z mikrobloga

@gansevudei: wam p0lkom to już odpier$##la zupelnie. Dość normalnie, ale nieśmiało napisał. Większość kobiet w tym kraju ma bardzo biedny charakter, niezbyt kobiece, całkiem spory % ma irytujące zaburzenia. Co więcej po tym jak się wypowiedziałas widzę że jesteś mieszanką kilku z tych cech, na dodatek jeszcze nie dosc ze wybrzydzasz to bije od ciebie pycha, która nie współgra z całością. Takie panienki zawsze narzekają że nie znajdują wartościowych mężczyzn, ale
@abitbald A czy facet zażenowany cipowatą postawą też jest p0lką, czy masz może dla mnie jakieś inne określenie?
Z drugiej strony nie wiem po co odpisuję typowi, który wytyka komuś wybrzydzanie w szukaniu partnera. No jak śmią głupie pindy, niekastrowanych facetów im się zachciało!
A czy facet zażenowany cipowatą postawą też jest p0lką, czy masz może dla mnie jakieś inne określenie?

Z drugiej strony nie wiem po co odpisuję typowi, który wytyka komuś wybrzydzanie w szukaniu partnera. No jak śmią głupie pindy, niekastrowanych facetów im się zachciało!


@Tarec: przecież sam jesteś skastrowanym bialorycerzem ktory stara się podlizac rozowej. Myslisz ze jak jakiemus facetowi pocisniesz to nagle jestes kozak?

A żeby wybrzydzac to trzeba miec warunki