Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@riley24: Włączam VPN, włączam tryby incognito, zakładam kominiarkę i... nabijam wejścia na o2, żeby hajs się zgadzał, a później! Później to już zabieram się za czytanie. ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 280
@riley24: Można by w sumie zrobić jakiś Wykopefekt w tej sprawie, skoro dzbany ją umorzyły, a jeśli chociaż połowa tych rewelacji jest prawdą. ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Paragon wskazuje, że kurs trwał od 24:45 do 24:51


Oczy mnie bolą jak widzę tak zapisaną godzinę.

A po za tym historia ciekawa, wkurza mnie jedynie olewanie sprawy przez policję. Dostawali dowody i poszlaki pod nos i nic z tym nie robili. Musieli nieźle dostać w łapę. Takie coś powinno być zgłoszone gdzieś wyżej.
  • Odpowiedz
Paragon wskazuje, że kurs trwał od 24:45 do 24:51

Oczy mnie bolą jak widzę tak zapisaną godzinę.


@c4mil: a to nie jest czas trwania tego kursu? Takiego zapisu godziny nie brałem nawet pod uwagę ( _)
  • Odpowiedz
@riley24: Znam sprawę bardzo dobrze, to moje okolice, a Kuba był przyjacielem moich znajomych. Wszyscy tutaj znają szczegóły i domyślają się kto za tym stoi. Artykuł opisuje sprawę bardzo pobieżnie, bo oprócz tego co napisano jest kilka wątków o dziewczynie Kuby, która zamilkła po zaginięciu i nie dała się zbadać wariografem.
  • Odpowiedz
@riley24 Tutaj bardziej obszerny artykuł: https://newsbook.pl/2019/01/05/w-bagnie-watpliwosci/?fbclid=IwAR0JgY7CT7VBwEaOvjTmJ1VAuTbZOSsbp9IFS68firiNYjtyAG1A_8maNx4#

W Internecie były strony typu: szukamykuby.pl czy filmy na youtube pokazujące potencjalną drogę Kuby przebytą przez jego znajomych, która okazała się nie do przejścia bez sprzętu i innych ludzi. Filmy te spadły z rowerka na YT, a wcześniej zostały wyśmiane przez policję. Z tego co wiem rodzina dalej działa. Na FB istnieje fanpage: "Jakub Kazała - nieustanna walka o prawdę", gdzie jego mama publikuje posty.
  • Odpowiedz