Wpis z mikrobloga

Nie lubie #suv, ale ten nawet mi się podoba. Noi miażdży #tesla Model X pod względem funkcjonalności, wygody obsługi (fizyczne przyciski nie jakiś gówno tablet z chin za 15$) oraz wyglądu wnętrza.
Ale tak czy siak czekam na jakąś C-klase w prądzie (ʘʘ)
#motoryzacja

Zapomiałem dodać: i pod względem jakości wykonania. Tesla to jest niezłe bagno, kupujesz nowe auto a wygląda jak bite xD
Grzesio87 - Nie lubie #suv, ale ten nawet mi się podoba. Noi miażdży #tesla Model X p...
  • 78
  • Odpowiedz
@Baitka:

Mam wymieniac dalej?

Tak, ale tym razem skup się na słowie 'funkcjonalność'.

Do marki Mercedes nie musisz nikogo przekonywać, to klasa sama w sobie więc wszystkie rzeczy które można streścić krótkim 'to Mercedes' można pominąć.

dzban


wtf, posralo cię już zupełnie? Zadałem proste pytanie a ty już obrażasz? Mercedes słynie z wprowadzania nowych rozwiązań na rynku więc autentycznie jestem ciekaw co wymyślili w elektrycznym suvie. W dupie mam rzeczy typu
  • Odpowiedz
@Grzesio87: @Baitka: smutne to jest to że hejt na Teslę i Muska zeżarł wam mózgi tak bardzo że nie potraficie już rozmawiać o motoryzacji bez bluzgania na wyimaginowanych fanbojów Muska.

Eh, idę pogooglać bo od was na pytanie 'co fajnego ma nowy Mercedes' mogę się dowiedzieć tylko 'jest dobrze spasowany a Musk to debil' ...
  • Odpowiedz