Wpis z mikrobloga

Czy to jest teraz norma, ze przy zakupie od dewelopera mieszkania, cena nie podlega negocjacji? Mam na oku 2 mieszkania i u jednego dewelopera dowiedziałem się, ze cen w ogole nie negocjują, a drugi zaproponował 1% rabatu (°° najlepiej jakby wypowiedział się ktoś z #krakow
#nieruchomosci #deweloperka
  • 25
dewelopera dowiedziałem się, ze cen w ogole nie negocjują, a drugi zaproponował 1% rabatu


@Wiktorgg: to indywidualna sprawa każdego dewelopera. Negocjować oczywiście mogą. Ale widocznie taki jest popyt, że nie muszą.

Spróbuj zamiast ceny ugrać miejsce postojowe w niższej cenie, albo schowek lokatorski, albo jakieś przeróbki w mieszkaniu
no takie 10% bardzo by mnie zadowoliło i na coś takiego liczyłem, a tutaj wyskakują z cena z kosmosu bez możliwości negocjacji :/ a mówisz o mieszkaniu w Krakowie?


@Wiktorgg: Powodów dla których teraz nie negocjują jest dużo. Ale jak nie chcą zejść z ceny na metrażu to można próbować z komórkami lokatorskimi czy miejscami parkingowymi. Tutaj w aktualnej sytuacji deweloperzy są bardziej skłonni iść na rękę.
@Wiktorgg: tam teraz robią trasę łagiewnicką... możliwe, że to ma wpływ na #!$%@? ceny.
ale jak tu już ktoś wspomniałem, my dostaliśmy znizki.
ojciec kupował swego czasu dwa mieszkania w krakowie i na oba dostał średnio po 10%, + jakieś dodatki... ale to było też wiesz... 15 lat temu... może teraz jest inaczej