Wpis z mikrobloga

Moja umowa w t-mobile mi się kończy niebawem. W abonamencie, który płacę są raty za telefon.
Co się wydarzy z ceną abonamentu jeśli raty zostaną spłacone, a umowa przejdzie na czas nieokreślony? Będzie pomniejszony o kwotę raty za sprzęt?
Infolinia mówi, że nie. I pomimo spłacenia sprzętu abonament będzie taki sam
#tmobile #telekomunikacja #telefony
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxxx: spłać telefon i poinformuj że rezygnujesz z ich usług. Powinien ktoś zadzwonić z działu utrzymania klienta i zaoferować lepsze warunki. Teoretycznie;)
@empe12: Lepszych warunków nie mają, mam wychodzące międzynarodowe w bardzo korzystnej cenie. Obecnie nie ma takiej oferty na rynku.
Więc mi nie zależy na nowej umowie. Chętnie zostanę przy tej co mam :)
@haxxx jak kolega napisal napewno zaproponuja cos lepszego ALE: NAGRYWAJ ROZMOWE bo co chwile sa wykopy ze konsultant jedno umowa drugie faktury trzecie. Trzeba uwazac jak jasna cholera.
@Sam_w_domu: W sumie interesuje mnie to bardzo co się stanie z ceną. Logicznym jest, że skoro sprzęt jest spłacony to chyba powinno być obniżone o wartość raty.

@Ryonnen: Pójdę do punktu stacjonarnego, gość z infolinii był bardzo nachalny. Mówię, żeby zadzwonił za tydzień to powiem mu decyzję
HURR DURR TERAZ PISZEMY PANIE BO ZA TYDZIEN TO MOZE JUZ NIE BYC
@haxxx: Ale jest to w ogóle legalne? Bo abonament to powiedzmy ile... 40 zł, rata za telefon 140 zł, razem płacisz 280 zł, i po spłaceniu telefonu masz im dalej płacić 280 zł? To przecież kpina?!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryonnen: ja nie pamiętam w której sieci to bylo ale to zasłyszane od jednego z klientów. Dawno mam orange na karte Bo duzo lepiej mi się oplaca
@haxxx Jeśli w regulaminie oferty (a zapewne tak jest) masz informację, że umowa po 24 miesiącach przechodzi na czas nieokreślony to abonament zwiększa się o wysokość raty.

tl;dr będziesz płacić tyle samo
@MyPhilosophy: nie mogę umowy odszukać, pójdę do punktu stacjonarnego zapytam

Ale nawet jeśli tak jest to i tak bardziej mi się opłaca niż brać to do dają na chwilę obecną