Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu (3 tygodnie) kupiłem za namową Mirków i kolegów #pocophone f1 od #xiaomi no i tu sie trochę zawiodłem, bo niby ten smartfon działa fajnie i płynnie, ale bardzo często (kilkanaście razy dziennie) zawiesza się na włączonym ekranie: np mam otwartego messengera i nie mogę nic kliknąć, (nie reaguje) scroluje wykop i nagle przestaje mi "działać dotyk". piszę coś i w połowie zdania przestaje reagować na stuknięcia itd itd, no co to #!$%@? jest? w tej sytuacji pomaga zablokowanie i odblokowanie, a czasem po odblokowaniu mam czarny ekran i te trzy ekranowe przyciski od dołu, wtedy muszę kliknąć przycisk "home" i jeszcze raz przyłożyć palucha do czytnika linii papilarnych, zeby odblokować xD

Jakieś pomysły czy sprzedawać to gówno?
wyglada na to, ze to softwarowe problemy.
Pobierz Kurdeblaszka - Jakiś czas temu (3 tygodnie) kupiłem za namową Mirków i kolegów #pocop...
źródło: comment_T3hDOnEqKgmErBYM60iBwTZ8rflpsSkV.jpg
  • 13
@Kurdeblaszka: jak wysyła Twoje dane na chińskie serwery to tak się robi, trochę ta kamerka i mikrofonem nagrywa do tego historia przeglądarki i połączeń, i smsy i historia z komunikatorów, to trochę danych jest. Plus jest takich że nie zurzywa na to pakietu danych
@Kurdeblaszka: ewidetnie jesteś ofiarą tzw. screen freeze, który to objaw na szczęście znam tylko z opisów, jako że mój Poco nie robi takich jazd. Z tego, co wiem, to ostatnie uaktualnienie MIUI do wersji 10.2.3 miało rozwiązać ten problem, jeżeli nie masz tej wersji to uaktualnij do niej fona i sprawdź, czy coś pomogło.