Wpis z mikrobloga

Płaczący o to, że ktoś zakopuje mu się znaleziska za SPAM czołowy gimbokatolik wykopu - @Tomm16 , zakopuje odwetowo za SPAM niewygodne (choć ostatnio nawet przylot bocianów mu przeszkadzał!) dla niego znaleziska nielubianych ludzi, hipokryzja katolików level over 9000 xDDD A nie, przepraszam! To jest ta chrześcijańska miłość bliźniego, a nawet nieprzyjaciół! xDDD

#bekazkatoli #hipokryzja #tomm16content #gimbokatolicyzm
Pobierz xandra - Płaczący o to, że ktoś zakopuje mu się znaleziska za SPAM czołowy gimbokatol...
źródło: comment_rsG4GLIwrXgovKD3Sdgk5AzI1xxGu1ct.jpg
  • 21
@xandra: Serio, zostaw gościa. To bardzo smutny, samotny człowiek. Miałem zamiar wchodzić z nim w polemikę, ale zajrzałem na jego bloga o fobii społecznej i po ludzku zrobiło mi się go żal (nawet mu wpisałem coś na pociechę). Niech ma swoje bezpieczne podwórko pod kloszem homofobii i zaściankowości ślicznie przyozdobionym strachem przed światem. Chce sam przed sobą udawać że to są chrześcijańskie wartości, to niech sobie udaje.
@xandra: To dawaj link do znalezik tomcia szesnastego, aby móc oczywiście po wnikliwym zapoznaniu się z jakże wartościowym kontentem stosownie zakopać (czy tez wykopać) ;)
@mannoroth: To niech on zostawi mnie. Wiem, że cierpi na fobie itd, ale najwyraźniej w internecie czuje się dużo odważniejszy i atakuje innych. Na innym kompie mam screeny, o tym jak pisze o swoim pobycie w psychiatryku, czego teraz się wypiera. Nie wiem czy je wklejać by ośmieszyć go dokumentnie czy po prostu zostawić jak jest. Też mi go trochę żal, ale gdy jest się obiektem notorycznych jego ataków to ten
@xandra: O, konserwatywny troll partii rządzącej, który zakopuje wszystko, dosłownie wszystko co jest nie po myśli z przekazem dnia - teraz płacze nad zakopami innych. No jeszcze tylko zielonki_czerwonki i mooki brakuje xD