Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki. Nie wiem, czy będzie zainteresowanie kolejnym finansowym podsumowaniem podróży, ale jako, że mój ostatni post nawet się spodobał:

https://www.wykop.pl/wpis/38926629/czesc-mirki-i-mirabelki-ostatnio-pytalem-czy-jest-/

Postanowiłem, że zrobię to samo z Bali.
Na Bali spędziliśmy 20 dni. Łącznie wydaliśmy: 8800 zł.
Jedliśmy tylko i wyłącznie "na mieście", oprócz śniadania, które było w hotelach. Często w południe szliśmy na jakąś kawę i ciastko, a wieczorem kolacja.
Ceny tak jak poprzednio - podawane już za 2 osoby.

- Lot na Bali (z Melbourne): 2500 zł.
- Lot z Bali (do Singapuru): 500 zł.
- Hotele (5 różnych hoteli, w różnych miejscach): 2700 zł .
- Skuter na 16 dni (różne skutery, w różnych miejscach): 200 zł.
- Taksówka (np. z lotniska do hotelu i transport między hotelami, łącznie 4 kursy): 320 zł.
- Fast Boat z Bali na Nusa Penida i spowrotem: 280 zł.
- Nurkowanie z Mantami, których ostatecznie nie było, ale pływałem z 7 rekinami: 300 zł
- Sanktuarium dla słoni w Taro (nie polecam): 180 zł.
- Świątynie i ogólnie miejsca warte odwiedzenia: 150 zł.
- Jedzenie ma mieście: 1200 zł.
- Pamiątki: 500 zł.
- Jakieś bzdety: 400 zł.

Ogólnie Bali dość specyficzne. Bardzo nam się podobało, ale raczej tam nie wrócimy.

Fotka z wycieczki na Manty na Nusa Penida.
#podrozujzwykopem #podroze #bali #indonezja #finanse
Pobierz yeloneck - Cześć Mirki i Mirabelki. Nie wiem, czy będzie zainteresowanie kolejnym fin...
źródło: comment_qdbabws57ANBvgB84rtGotdPEcS0OTsP.jpg
  • 23
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (246)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Ogien_w_szopie @Quear @Silverius @EAGLEGBE @Vadzior @JD_Michalek @Zydomasoneria @dafcior @kapucynka93 @sikejsikej @Kurliczek9 @aksal89 @yelas @Dapson @Bogdan191 @PiotrasSNK @Flidd @FantaZy @Ciastek123 @siodemkaxx @ArturoCK @mirek_86 @Artyna @Adry420 @Laetitia @funthomas @framugabezdrzwi @arcctgx @alkan @Xali @