Wpis z mikrobloga

@bezi232 Nic na siłę Miras. Ja nie dość, że mam depresję, nerwice to napatoczył mi się niebieski (o którego nie prosiłam, zawsze lubiłam być sama) , z którym już ponad 4 lata ten mój kamień #!$%@? toczymy.
@bezi232 A weź kurła. Jeżeli Cię interesuje znajomość fizyczna, na jedną noc to masz tindera. Jeśli nie to poczekaj, nie szuka się ciepła kobiety na siłę, no to nie wypada
: mnie nie interesuje sam seks, bo nie jestem #!$%@? prymitywem. Mnie interesuję ciepło i troska, która może bić od kobiety a nie jej otwór i cycki


@bezi232: brzmisz jak beciak xD weź, bo kobiety nie lecą na ciepłe kluchy tylko na męskie cechy, tak samo kobiety lubią być z facetem nie #!$%@? xD
@dleifteh Kurła, ja nie wiem czemu nasz związek dlaej trwa, skoro na przestrzeni lat stałam się ultra przegrywem xDD
Z tą różnicą, że jak masz zła mordę i jesteś różowym, to oszukasz świat makijażem. Tyle się różnimy
@cergia: no i urośniesz jak jesteś mała, sam nabieram się przesuwając większość róowych na tinder, bo wydają się ładne, a z drugiej strony często od was słychać że mało który wam się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakbyśmy mogli jakoś oszukiwać to by było inaczej