Wpis z mikrobloga

@EndriuGolara @mariosz97: mam MI5 już od 2 lat i raz korzystałem z NFC, dla mnie zbędny bajer, inni żyć bez tego nie mogą. Sam telefon fajny, ale już od 2 miesięcy nie dostaje aktualizacji cotygodniowych. Mimo wszystko jest mega i wiem, że następny który kupię to Xiaomi.
Moi znajomi też się lubują w chińskich telefonach, ale są one bardzo awaryjne, pewnie trafili pechowy egzemplarz, ale wiadomo? Jakby ktoś pytał to koledzy
@ravau: Kiedyś miałem kupić elefona z mega baterią, ale po tym jak odwiedziłem ich forum, dałem sobie spokój. Kolejne aktualizacje potęgowały bugi zamiast je usuwać. Także sprzęt od strony podzespołów był ok, ale oprogramowanie to porażka.
@Hatam: wiem, sam siedziałem na znanym forum o chińskich telefonach, miałem ich dwucyfrową liczbę i nie mam na myśli 10,sztuk... :p więc się przekonałem, że tylko najwięksi gracze się liczą, no może jeszcze LeTv, LeEco (które upadło) wypuściło fajne sprzęty, które po wygraniu custom Romów są bdb budżetowym rozwiązaniem :)
@mariosz97: xiaomi niebałdzo, chyba że stary czy używany mi, ja ostatnio sie rozglądałem w tym temacie i znalazłem Samsunga Galaxy A7 2018, czy A8, od biedy jeszcze Motorola G6