Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No siema, prawdopodobnie straciłem moją paczkę dobrych przyjaciół a raczej myślałem że przyjaciół... Mam 19 lat, chodzę sobie do liceum. Ekipa liczy 5 osób razem ze mną i znamy się ponad 1.5r (z jednym prawie 3 lata i uważałem go po prostu za najbliższego przyjaciela)
Ogólnie zawsze wszędzie gdzieś wychodziliśmy jak to zwykła ekipa robi. Nie rozdzielaliśmy się ani nic w tym stylu. No ale z parę tygodni temu zauważyłem że rzadziej to robimy, tzn. ja bo ostatnie tygodnie spędziłem w domu bo nikt z nich nie wychodził jak się pytałem by potem usłyszeć od znajomych "oho anon nie trzymasz się już ze swoją ekipą?" no ja takie wtf o chui chodzi i dowiedziałem się że przez te całe tygodnie "przyjaciele" bawili się w najlepsze no i mnie nie zaprosili... W sumie odzywają się do mnie tylko wtedy gdy proszą o fajki (XD) albo się złożył na grama bo im szkoda płacić (XDDD)
Odkąd przestałem im mówić że mam fajki i że już nic nie biorę to w szkole prawie nie utrzymują ze mną kontaktu a o reszcie dnia nie wspominam.
No ja rozumiem że ludzie przychodzą i odchodzą, że to normalna rzecz, że dobrze że z takimi fałszywymi ludźmi nie będę utrzymywał kontaktu no ale po prostu mi szkoda takiej znajomości... Zżyłem się trochę z nimi i taki kopniak w dupe jest trochę bolesny no ale cóż, bywa.
Najgorsze jest to że jestem dość specyficzny i znaleźć chociażby podobnych znajomych wiąże się z cudem więc znowu będę musiał utrzymać bardziej samotny tryb życia co też jest dobre bo przynajmniej mogę się skupić na szkole a nie latać za szkołę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#licbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
OP: @bezi232
No gdybym wiedział o co poszło to normalnie bym to rozwiązał... Dobrze wiedzą jakim człowiekiem jestem i gdy widzę jakiś problem to normalnie chcę go rozwiązać :c. No ale oni po prostu się powoli odcinają zamiast powiedzieć więc nawet nie mam zamiaru odwalać jakichś cyrków i latać za nimi( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}