Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: nie zrozumiałeś mojego komentarza. To, że czarni są statystycznie bardziej niebezpieczni czy statystycznie „gorsi” pod innym względem nie oznacza, że powinno się każdego czarnego wrzucać do jednego worka i oceniać z góry. Z jakiej racji cywilizowany czarny człowiek ma odpowiadać za przewinienia grupy rasowej w której się znajduje?
@RubinWwa: xD oja fajnie to zrobiłeś spróbuję tak ale nie wiem jak mi wyjdzie

ej pamiętacie to znaleźlisko zabawne było


BEKA Z CIEBIE

coś tam coś tam sofizmat rozszerzenia


dobrze powiedziane masz tu suba

nie, czekaj, coś pokręciłem
@RubinWwa: myślałem że piszesz o imigracji, na granicy można robić ludziom testy psychologiczne

A jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie to o niebezpieczeństwie danej osoby decyduje raczej środowisko w jakim się wychowywała - na zachodzie w biednych, patologicznych dzielnicach mieszkają i czarni i biali ludzie, podobnie jak w bardziej cywilizowanych, zamożniejszych dzielnicach społeczeństwo również jest zróżnicowane. Spotykając się z czarną osobą na poziomie tak bliskim, że zapraszasz ją do domu, raczej wiesz
@Ator: nieprawda. No widac ze nie masz pojecia o tym temacie, to jest marnowanie czasu dla mnie tlumaczyc kazdemu ignorantowi. Biedni biali popelniaja mniej przestepstw niz bogaci czarni. Srodowisko niestety ma niewiele do gadania - decyduja geny.