Wpis z mikrobloga

mirki mam duży problem z #kuchnia, bo nie wiem jaki kupić piekarnik, ojciec mi poleca elektryczny, ale ja mam gaz w czynszu i płacę za to jakieś śmieszne pieniądze 15 czy 20 zł miesięcznie a korzystam bez limitu. Czy piekarnik elektryczny będzie lepszy od gazowego? Czy w gazowym można sobie ustawić temperaturę tak jak w elektrycznym? Co sądzicie o piekarnikach #solgaz? Dużo prądu ciągnie piekarnik elektryczny? #mieszkanie #agd #cokupic
  • 4
@kalabanga: Rodzice mają płytę gazową Solgaz (palniki pod płytą, wygląda jak indukcja) i generalnie jest spoko. Był raz problem, że w wyświetlaczu nastawionej mocy przestał jeden element działać, przysłali człowieka, który wszystko na miejscu naprawił (wymienił na nowe), także proces gwarancyjny bardzo profesjonalny, a to Cie pewnie będzie interesować. Jeśli chodzi o gaz/prąd to gaz ma tylko tę zaletę, że wyjdzie Cię taniej eksploatacja. Wszystko poza tym komfort, kontrola pieczenia, możliwości
@kalabanga: płyte to wiadomo że gazową, ale piekarnik w dzisiejszych czasach gdzie w elektryku masz więcej programów (np. pyrolize, polecam tak btw.) nie ma sensu brać gazowy (swoją drogą na stronie producenta podają, że piekarnik gazowy ma 2 funkcje XD)