Wpis z mikrobloga

@Maci3kxD: Wykopki stały się odpowiednikami znienawidzonych SJW i wszędzie widzą opresję, ostatnio sobie pomyślałem, że chyba we wszystkim by znalazły lewacką propagandę atakującą ich oblężony światopogląd, dajmy na to weźmy takie W pustyni i w puszczy, by H. Sienkiewicz:

- Co prawda są źli Arabowie, ale są też dobrzy Arabowie, jak np. Idrys, który dba o Stasia i Nel - co jest lewacką propagandą, że niby wśród Arabów tak jak wszędzie
@Maci3kxD: A istnieje coś, co nie jest na wykopie hejtowane? :P Duża społeczność to i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie na coś narzekał, albo wręcz pałał nienawiścią. Poza tym wydaję mi się, że jak ktoś jest z czegoś zadowolony (albo ma po prostu neutralny stosunek) to raczej nie ma aż takiej potrzeby wypowiadania się w Internecie.
@Maci3kxD bo Netflix ma 4 perełki a reszta to źle zrobione produkcje o niższym budżecie. Taka prawda. W #!$%@? mam gejoze, feministki, white genocide i white supremacy. Ale nie da się pominąć gigantycznych klap jakie mi zafundował Netflix od dwóch lat. Seriale z potencjałem są niedoinwestowane, a seriale bez potencjału często mają astronomiczny budżet.

Gypsy
1983
I memiczny już get down, serial, który kosztował niewyobrażalną ilość kasy a jest koszmarna kaszana.

Oprócz
Najlepsze jest to że to zwykle foto zrobione pewnie z przyczajki telefonem przez jakiegoś świeżego filmowca już nie wspominając o hajsie jaki Netflix jest gotowy włożyć w ten serial i efekty po sukcesie gry.