Wpis z mikrobloga

O nie mam już bana za "manipulacje głosami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że nie jestem po stronie psychoprawicowych paranoików, bo w takim przypadku moje zbanowanie byłoby mocnym materiałem na aferę z moderacją.

Przypominając zostałem zbanowany za "manipulację głosami" ponieważ użyłem skryptu w którym mogłem sobie wybrać aby znaleziska pochodzące z wybranych źródeł były na czerwonym tle. Skrypt nie robił nic automatycznie, oprócz kolorowania stronki i od momentu jego wgrania przez 2 dni zakopałem w sumie (w pełni ręcznie i zawsze po przeczytaniu tytułu i opisu) jakieś 6 znalezisk.

Oczywiście żadna manipulacja głosami nie miała miejsca i zdaje się sobie z tego sprawie każda osoba, który spojrzy na to obiektywnie. W takim przypadku postanowiłem się ubiegać o informację dlaczego w ogóle zostałem zbanowany z takiego powodu.

1. Odwołałem się w klasyczny sposób i zostało to odrzucone.
2. Skontaktowałem się więc z Elfikiem, który polecił mi wysłanie oficjalnego zgłoszenia poprzez zakładkę kontakt.
3. Zrobiłem to i nie otrzymałem odpowiedzi przez 3 dni (dobrze wiem, że odpowiedz zazwyczaj przychodzi następnego dnia roboczego przed godziną 16).
4. Znowu skontaktowałem się z Elfikiem, ale niestety zostałem zignorowany.
5. Po kolejnych dwóch tygodniach bez odpowiedzi wysłałem więc ponownie oficjalne zapytanie z przypomnieniem o braku odpowiedzi od serwisu.
5. Dwa miesiące później równieź nie otrzymałem odpowiedzi.
6. Ponownie skontaktowałem się z Elfikiem, który ponownie kazał mi wysłać zapytanie pod kontakt.
Gdy stwierdziłem, że już to zrobiłem dwa razy i po prostu czekam na odpowiedź to mnie zablokowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. Na dzień dzisiejszy doczekałem się odbanowania, ale nie oficjalnej odpowiedzi z uzasadnieniem mojego zbanowania.

Podsumowując, moderacja po 3 miesiącach nadal nie potrafi mi wytłumaczyć w jaki sposób manipulowałem głosami (co oczywiście nie miało miejsca).

#neuropa #moderacjacontent #afera
  • 9
  • Odpowiedz
Gdy stwierdziłem, że już to zrobiłem dwa razy i po prostu czekam na odpowiedź to mnie zablokowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Clefairy: czyli nie tylko mnie zablokowała za zadawanie pytań w sprawie bana? Uff a już myślałem że to ze mną jest coś nie tak... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz