Wpis z mikrobloga

Mnie kusił ten MB pro i9, ale też ta myśl o M1 nabiła mi klina... ba jednak będę czekał na MB pro z M1, choć plotki niosą, że to dopiero pod koniec przyszłego roku ma być (i od razu M1x). Wtedy już nie będzie mega okazji, ale... chyba jednak uzbroję się w cierpliwość :)
  • Odpowiedz
Ten dzisiaj zakupiony to budżetowa 16, poprzednia jak zamawiałem to rozbudowałem o dysk, bo te 512 to mało jednak. I9 mnie kusiła, ale mimo wszystko to dużo kasy... jak na moja amatorkę ;)
  • Odpowiedz
Dobra sprawa wygląda tak i proszę o pomoc kogoś obeznanego z allegro : zakupiłem na raty, jednak mimo to nie mam go w kupionych bo musiałem zrobić przelew na 1 zł do Alior banku w celu weryfikacji moich danych przy wypełnianiu wniosku o raty.

2. Kupiłem drugi z płatnością przelewem tradycyjnym (jeśli pierwszy nie przejdzie to opłacę to jutro) ile czasu mam na opłacenie tego zamówienia?
  • Odpowiedz
@michalk61: Sprawdzenie dostępności i zakup jest dopiero po tym jak przydzielą raty, jeśli nie będzie już produktu to anulują wniosek i z zakupu nici. Przy takich okazjach nie warto kombinować z ratami, ostatnio rozeszły się w 30 sekund. Podejście kupiłem drugi najwyżej nie opłacę też nie jest fer względem sprzedającego który ma więcej zamieszania z odwoływaniem ofert i jest w plecy prowizje allegro.
  • Odpowiedz
Kupowałem z aplikacji w telefonie i tak jak poprzednio mimo, że kupiłem na przelew to nie przekierowało mnie do mojego banku a w zakupionych brak. Mam nadzieję, że tak jak poprzednio za chwilę pojawią się w zakupionych i rano będę mógł ponowić płatność.
  • Odpowiedz