Wpis z mikrobloga

#play #orange #tmobile #mobilevikings #redbullmobile #plus #plush

Przedstawicieli ww. operatorow, ktorzy zamierzaja napisac "prosimy o kontakt z infolinia" bez przedstawienia zadnych detali, informuje ze bede usuwal tego typu wpisy.

Potrzebuje zmigrowac dwa numery, nie ma dla mnie znaczenia czy abo czy prepaid.

1. Wszystko za free (sms, mms, polaczenia na kom. i stacjonarne) i okolo 5gb internetu.
2. Wszystko free internet zbedny.

U aktualnego operatora jest abo ale na czas nieokreslony, wiec z tym nie ma problemow. Dwie starsze osoby z rodziny, jedna potrzebuje kilka gb netu miesiecznie, dla drugiej net jest zbedny.
Aktualne oplaty to sumarycznie 40zl, nowa oferta moze byc podobna cenowo, oczywiscie jesli bedzie tansza tym lepiej.

Zalezy mi na bezproblemowej obsludze. Tzn. kontakt z infolinia/przedstawicielem zalatwienie wszelkich formalnosci i ewentualne podpisanie nowej umowy u kuriera. Chcialbym zeby na oba numery umowa byla na jedna osobe, jest to zdecydowanie wygodniejsze.

Ktos moze polecic jakas siec, do ktorej sie zwrocic w temacie.
  • 16
  • Odpowiedz
@Julek00: oferta srednio oplacalna, bo na drugim numerze nie potrzebuje w ogole netu, sumarycznie wyjdzie mi za dwa numery 50zl (2x 25zl). A nie widze zadnych innych ofert u vikingow.

@play_polska: Oba numery sa aktualnie w play, dzial utrzymania klienta na prosbe o oferte dodajaca kilka gb internetu do jednego z numerow, zaproponowac 30 albo 35zl miesiecznie, zamiast obecnych 20zl.
Stad decyzja o zmianie sieci :/
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: lajt mobile za 17,99 rozmowy i smsy za free plus 4gb neta lub za 19,99 to samo tylko 30GB neta. Umowa na jaki chcesz okres. Wszystko stoi na nadajnikach Plusa. Ostatnio przeniosłem się z Tmobile to do nich i jestem mega zadowolony.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze ostatnio pytalem o podobna oferte w plusie + tv sat + net mobilny.
Na minus: oplata aktywacyjna dla nr tel 50zl sztuka i to przy przeniesieniu.
Olałem.
Przy Twoich wymaganiach TYLKO prepaid.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No hej - tak jak powyżej wspomniał @Julek00, u nas 25PLN za NoLimit i 15GB. Jeżeli chcesz mieć taniej, to możesz zapraszać dodatkowe osoby do sieci, a za każdą dostaniesz 10% zniżki. W przypadku 5 poleconych, numer jest za darmo tak długo, jak Twoja załoga pozostaje aktywna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obsługa? O tym mogą opowiedzieć Ci inne vikingowe mireczki albo zewnętrzne źródła.
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze plush albo njumobile. Kosz miedzy 19-20zl za numer. Czas nieokreslony, wszystko no limit, internety tez spoko. Maja jedna ceche wspolna - nic wspolnego z nadajnikami play i ich roamingiem krajowym. Różnica taka ze w Plush sa stacjonarne no limit a w nju nie ma
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: mam 3 numery do przeniesienia - jeśli wszystkie będą na mnie to dostanę zniżkę 10% za drugi i 10% za trzeci? czy każdy numer musiałbym zarejestrować na kogo innego - jeden na mnie, jeden na żonę i jeden na matkę? :D pakiety Internetu się kumulują z miesiąca na miesiąc jeśli nie wykorzystam tego 15GB w danym miesiącu? gdzie znajdę pełen cennik np. rozmów kiedy będę zagranicą?
  • Odpowiedz
@kejpi: Warunkiem dostania zniżki jest sprowadzenie nowego Vikinga na pokład, czyli zarejestrowanie nowej osoby. Mama i żona się nadadzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pakiety się kumulują, kilku naszych Vikingów ma zebranych grubo ponad 1TB danych. Część z nich już wymieniła nadmiarowe giga na ciuchy w naszym sklepie z gadżetami. Ogólnie jak nie masz co z tym zrobić, to możesz przygarnąć bluzę, plecak albo coś innego co Ci
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: szkoda że nie ma zniżek dla tych co mają na siebie np. 5 numerów ;) ale i tak oferta jest całkiem OK; z tego co widzę to mogę podpiąć kartę płatniczą i konta będą się doładowywały same po 25 zł miesięcznie a ja nie będę musiał nic robić? rozumiem że fakturę dostanę także z automatu? zbiorczo za 3 numery jeśli wszystkie są na mnie czy za każde doładowanie osobno?
  • Odpowiedz
@kejpi: Jest tak jak mówisz, wystarczy że podepniesz kartę i wszystko odnawia się w ostatnim dniu ważności numeru. ( ͡° ͜ʖ ͡°) FV generuje się automatycznie 5 każdego miesiąca - możesz ją znaleźć na Koncie Vikinga lub pobrać przez apkę. Każda usługa na fakturze rozliczana jest osobno.
  • Odpowiedz